elektro.info

Zlecenie nr 4731170Obsługiwane z Oferteo.pl

Zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150 m², Warszawa

Kategoria:
Instalacja alarmów
Region dostawy:
Polska Mazowieckie Warszawa
Podmiot:
Osoba fizyczna
2020-10-02 do 2020-10-10
dodano 2020-10-02 09:59
Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego

Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu, czujniki ruchu

Liczba kamer: 1–2 kamery

Liczba poziomów budynku: 1

Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system

Powierzchnia budynku: 101–150 m²

Tym nieruchomości: dom wolnostojący

Termin realizacji: jak najszybciej

Dodatkowe informacje: Zlecę modyfikację i rozbudowę systemu alarmowego + dołożenie j1 kamery do sys. monitoringu.Sys. Alar.ROPAM. Poszukuje osoby która zna bardzo dobrze ten system. Dołożyć do systemu alarmowego 2 czujki zewnętrzne na ogrodzie (przewodowe - przewody skrętki już są) tworząc dodatkową strefę ochrony zabezpieczającą posesję przed wtargnięciem. Dodatkowo skonfigurować centralę alarmową, zaplanować scenariusze załączania pilotem, aplikacją i z klawiatury. Przygotować wyjścia z centrali pod podłączenie się firmy Solid. Zdiagnozować problem z modułem wifi bo w tej chwili często trzeba resetować bo nie można połączyć się zdalnie aplikacją.
Dołożyć 1 kamerę IP do systemu HIKVision w garażu (przewód jest poprowadzony) i skonfigurować w rejestratorze. Proszę o oferty cenowe za robociznę za wykonanie opisanego zlecenia. Koszt podzespołów i materiałów wycenimy po kreśleniu co jest potrzebne. Zlecenie w Warszawie na Bielanach.

Zobacz więcej zleceń