Zlecenie nr 2990195Obsługiwane z Oferteo.pl

Poszukiwany specjalista od instalacji oświetlenia, Warszawa

Kategoria:
Instalatorstwo oświetleniowe
Region dostawy:
Polska Mazowieckie Warszawa
Podmiot:
Firma / Instytucja
2019-08-27 do 2019-09-04
dodano 2019-08-27 14:27
Zakres zlecenia:

Reklamacja związana z zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez nas oprawami – „ringami”. Diody RGB są wyraźnie przyciemnione w niektórych miejscach, światło nie świeci też w sposób ciągły, tylko jest pulsujące. Diody RGB nie świecą pełną mocą na całej linii.
Wszystko to wskazuje na zbyt duże spadki napięć na linii RGB, co najprawdopodobniej spowodowane jest nieodpowiednim doborem zasilaczy względem długości linii i złym rozplanowaniem przebiegu obwodu elektrycznego w samej oprawie.

Proszę o wycenę naprawy takiej usterki. Jestem w stanie dostarczyć jakie zasilacze/ledy są podłączone. Praca na wysokości ok. 3m w budynku w Warszawie

Prawdopodobnie rozwiązaniem będzie zmiana konfiguracji obwodu elektrycznego RGB i podzielenie go na większą liczbę zasilaczy

Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.