Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

Miesięcznik elektro.info

Archiwum:
elektro.info 10/2011
elektro.info 10/2011

Od redakcji

Październikowy numer „elektro.info” będzie towarzyszył obchodom 10-lecia naszego miesięcznika. Mimo, że aktualny numer został poświęcony różnorodnej tematyce z zakresu elektrotechniki, każdy prenumerator czasopisma otrzyma od nas dodatkowo kolejną część „Niezbędnika elektryka”, tym razem poświęconą ochronie przeciwpożarowej. Znalazły się w nim referaty wielu autorów, wybitnych specjalistów z zakresu elektrotechniki oraz ochrony przeciwpożarowej, w których zostały opisane podstawowe zagadnienia zagrożeń pożarowych oraz sposoby ich neutralizacji.

Tymczasem w tym numerze zachęcamy do lektury artykułu Jacka Świetnickiego poświęconego pompom pożarowym do urządzeń przeciwpożarowych (s.). Bogumił Dudek opisuje sposoby pracy przy przewodach pod napięciem na obiektach sieci przesyłowej (s. 32) a Piotr Bilski przybliża tajniki projektowanie aplikacji pomiarowych czasu rzeczywistego w zintegrowanym środowisku programistycznym (s. 62). Tradycyjnie nie zabrakło również informacji o nowościach, zmianach w normalizacji oraz relacji z minionych imprez branżowych, w których uczestniczyła nasza redakcja.

Wersja pierwotna czasopisma - papierowa

... pokaż całość »

Spis treści

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
COMEX S.A. COMEX S.A.
O firmie COMEX S.A. od początku swojej działalności, tj. od 1987 zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie zasilania...

Ciekawe strony

Elektryk na Fixly.pl

EPS System - agregaty prądotwórcze

Producent oświetlenia

Ciekawa Architektura

Instalacje

Literatura fachowa

Rekuperacja

Termomodernizacja

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl