Katalog firm

Euro Pro Group
Województwo: dolnośląskie
Adres: Jałowcowa 1
  58-200 Dzierżoniów
Telefon: 697 790 707
Telefon: 74 831 30 87
Strona WWW: www.europro.com.pl
E-mail:
Euro Pro Group

Firma Euro Pro prowadzi dystrybucję kamer termowizyjnych i badania diagnostyczne w oparciu o 5-letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń pomiarowych firmy Sonel.

Obecnie jest bezpośrednim importerem kamer termowizyjnych firmy FLIR.

Euro Pro

Firma jest członkiem Dolnośląskiego Klastra Energii Odnawialnej i aktywnie pozyskuje fundusze unijne na rozwiązania przyczyniające się do zwiększenia efektywności energetycznej.

Członkowie DKEO wspólnie dążą do poprawy stanu środowiska naturalnego Dolnego Śląska, głównie poprzez wspieranie rozwoju, oraz promocję odnawialnych źródeł energii oraz racjonalnego gospodarowania energią (oszczędzania energii) w regionie.

Badania termograficzne mają zastosowanie w wielu dziedzinach: energetyce, przemyśle, budownictwie, medycynie, ochronie środowiska, oraz wielu innych branżach w działach rozwoju lub utrzymania ruchu. 

Dowiedz się więcej >>

Badania termograficzne mają wiele zalet, szczególnie w elektroenergetyce:

  • Możliwe wykrycie stanu przed awaryjnego sieci,
  • Diagnostyka przeprowadzana na pracującym obiekcie, urządzeniu,
  • Brak konieczności wyłączania zasilania,
  • Możliwe wykrycie wady na mniejszym stopniu obciążenia dowodzi rangi zagrożenia dla zwiększonego obciążenia,
  • Oprzyrządowanie umożliwiające pracę w różnych warunkach i na różnych obiektach,
  • Oprogramowanie pozwalające na bogatszą analizę termogramów i precyzyjną klasyfikację wad.

Dzięki ofercie Euro Pro nasi klienci otrzymują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie termografii. Firma FLIR posiada 50-letnie doświadczenie w produkcji wyłącznie sprzętu do badań termowizyjnych.

Firma Flir przeznacza 10% rocznych dochodów na badania i rozwój !!! /90 mln $ w 2008r./. Oprogramowanie dla kamer i komputerów przygotowuje Microsoft. Co druga kamera termowizyjna sprzedawana na świecie jest z Flir Systems AB.

Kamery i oprogramowanie produkowane są tylko i wyłącznie w USA, Szwecji, Francji i Estonii. Serwis Flir obecny jest w Polsce od 1990 roku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty >>

12/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Aspekty techniczne i ekonomiczne kompensacji mocy biernej w obiektach użyteczności publicznej
  • - Optymalizacja elektroenergetycznych sieci SN
Zobacz szczegóły

Torba i walizka na narzędzia Knipex 1

Każdy posiadacz dużej liczby narzędzi zdaje sobie z tego sprawę, że utrzymanie ich w porządku ułatwia i przyspiesza pracę. Dlatego torby czy też walizki na narzędzia są świetnym...
Przetestuj nową złączkę WAGO TOPJOB® S z dźwignią

Przetestuj nową złączkę WAGO TOPJOB® S z dźwignią

Unosisz dźwignię, wsuwasz przewód, opuszczasz dźwignię i gotowe. Podobnego rozwiązania jeszcze nigdy nie zastosowano w złączkach listwowych.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl