Katalog firm

EAST UPS
Województwo: małopolskie
Adres: Boleń ul. Graniczna 4
  32-086 Węgrzce
Telefon: 12 390-70-75
Strona WWW: www.east.pl
E-mail:
EAST UPS

Marka EAST® to uznany producent wysokowydajnych zasilaczy awaryjnych UPS zaprojektowanych do całodobowej ochrony urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych wykorzystywanych do pracy i rozrywki w domach oraz biurach.

EAST Power

Zasilacze EAST® UPS zapewniają kompleksowy poziom ochrony sprzętu elektrycznego przed gwałtownymi zmianami w parametrach zasilania sieci energetycznej, jak również realizują funkcję pomocniczego zasilania urządzeń w razie zaniku zewnętrznych źródeł prądu. EAST UPS to gwarancja najwyższej jakości w najniższych EAST Powercenach! Dowiedz się więcej >>

Firma EAST Power jest wiodącym producentem zasilaczy awaryjnych UPS posiadającym 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu profesjonalnych rozwiązań zabezpieczających ciągłość pracy niewielkich, jak i rozległych instalacji urządzeń. Podstawowym celem działalności marki EAST jest nakierowanie na potrzeby użytkownika i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych gwarantujących pełne zadowolenie klienta i dbających o zachowanie przyjaznego dla środowiska procesu produkcyjnego.

Wysoka jakość zasilaczy UPS sprawia, że znajdują one powszechne zastosowanie w wielu dziedzinach działalności człowieka. Obszerność i różnorodność modeli zasilaczy pozwala na wybór urządzeń dopasowanych do potrzeb konkretnego użytkownika. Nieprzerwana działalność w dziedzinie badań i rozwoju pozwala na stałe udoskonalanie i opracowywanie nowych rozwiązań technologicznych gwarantujących najwyższy możliwy poziom skuteczności pracy zasilaczy.

Asortyment: 
zasilacze awaryjne
east ups
east power
6/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wpływ stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych na sieć elektroenergetyczną
  • - Projekt zasilania oświetlenia terenu bazy logistycznej
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl