Katalog firm

Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa
Województwo: śląskie
Adres: Strefowa 1
  43-109 Tychy
Telefon: 32 738-89-01
Faks: 32 738-89-09
Strona WWW: www.rosa.pl
E-mail:
Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

ROSA – i wszystko jasne!

ROSA jest polską firmą produkującą kompletne systemy oświetlenia zewnętrznego. Marka ROSA jest rozpoznawalna na świecie dzięki produktom oświetleniowym na najwyższym poziomie technologicznym, o wysokich walorach jakościowych i estetycznych.

ROSA
ROSA rosa

Oferta

Firma oferuje wszystkie niezbędne elementy pozwalające złożyć kompletny produkt oświetlenia zewnętrznego, anodowane słupy aluminiowe produkowane na automatycznej linii produkcyjnej, oprawy oświetleniowe w tym energooszczędne oprawy LED, kompletne zestawy oświetleniowe LED, słupy o zewnętrznej warstwie z tworzywa sztucznego, złącza słupowe oraz fundamenty betonowe. Nowoczesna anodownia firmy pozwala na anodowanie aluminium w 10 kolorach, każdy z możliwością wybłyszczania. Daje to możliwość dopasowania gotowego produktu firmy do indywidualnego charakteru projektu.

Słupy ROSA Oprawy ROSA Wysięgniki ROSA Akcesoria ROSA
Słupy Oprawy Wysięgniki Akcesoria

Jakość

Jest ona wyznacznikiem wieloletnich działań w branży oświetlenia, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz własnych badań laboratoryjnych. Produkty marki ROSA sprzedawane są do krajów na całym świecie.

Jakość ROSA

Nowości

Nowościami wśród produktów firmy są dwa zestawy oświetleniowe SNAKE II LED oraz BEAM II LED. Obie propozycje cechuje bardzo nowoczesny wygląd. Zestawy wykonane są z profili aluminiowych zabezpieczonych powłoką anodową. Zastosowanie wysokiej klasy diod LED zapewnia równomierne i wydajne oświetlenie. Zarówno SNAKE II LED, jak i BEAM II LED charakteryzują się szerokim zakresem konfiguracji ramion od 4m do 8m. Efektywność świetlna opraw sięga 130 lm/W.

Zestawy oświetleniowe SNAKE II LED Zestawy oświetleniowe BEAM II LED
Zestawy oświetleniowe SNAKE II LED Zestawy oświetleniowe BEAM II LED
3/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 3/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Zastosowanie algorytmów ewolucyjnych do wielokryterialnej optymalizacji rozwoju sieci dystrybucyjnej SN
  • - Uproszczony projekt automatyki SZR z wydzieloną rozdzielnicą zasilania awaryjnego
Zobacz szczegóły
System zarządzania energią EMS CX 3

System zarządzania energią EMS CX3

Firma Legrand wprowadziła do sprzedaży nową, innowacyjną ofertę urządzeń do pomiaru, stałej kontroli i sterowania instalacją elektryczną w budynku, zarówno lokalnie w...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl