Katalog firm

TURCK - Automatyka przemysłowa
Województwo: opolskie
Adres: ul. Wrocławska 115
  45-836 Opole
NIP: 754-26-99-023
Telefon: (+48) 77 443 48 00
Telefon: (+48) 77 414 00 30
Faks: (+48) 77 443 48 01
Strona WWW: www.turck.pl
E-mail:
TURCK - Automatyka przemysłowa

Turck Automatyka przemysłowa

TURCK to jeden ze światowych liderów w dziedzinie automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 4200 pracowników w 28 krajach oraz posiada przedstawicieli w kolejnych 60 krajach.

Oferta automatyki Turck obejmuje około 15 tys. urządzeń, głównie czujników, stacji rozproszonych I/O dla różnych protokołów transmisji i obszarów montażu, przetworników sygnałowych i techniki łączeniowej. Turck oferuje także kompleksowe rozwiązania dla bardziej złożonych zastosowań w dziedzinie automatyzacji procesów i produkcji takich jak przemysłowe systemy identyfikacja radiowej (RFID), systemy kontroli pobrań typu pick-to-light czy analiza wizyjna.

Turck Sp. z o.o. jest biurem techniczno-handlowym obecnym na polskim rynku od 15 lat. Aktualnie zatrudnia ponad 60 osób, w większości inżynierów automatyków i elektryków. Posiada własny dział wsparcia technicznego, logistyki (w tym magazyn w Polsce) oraz wspiera swoich klientów poprzez 25 terenowych inżynierów sprzedaży.

Turck automatyka przemysłowaFirma jest jednym z największych na świecie producentów elementów automatyki przemysłowej o zasięgu globalnym. Posiada ponad 13 000 produktów z dziedziny czujników, przemysłowych systemów komunikacyjnych oraz komponentów do aplikacji w strefach Ex, oferujemy pełną paletę produktów do automatyzacji produkcji i procesów przemysłowych.

Rozwiązania i produkty z branży automatyki firmy TURCK zwiększają dyspozycyjność i wydajność Państwa maszyn oraz systemów w wielu gałęziach przemysłu takich jak:

 • motoryzacja,
 • przemysł chemiczny,
 • energia,
 • żywność i napoje,
 • sprzęt mobilny,
 • ropa i gaz,
 • przemysł opakowaniowy,
 • półprzewodniki.

Firma Turck oferuje nowoczesne produkty, rozwiązania i systemy do wszystkich sektorów przemysłu.

W swojej ofercie firma posiada produkty m.in. z kategori:

  Turck automatyka przemysłowa

Z pomocą najnowszych technologii, szerokiej wiedzy oraz bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami, w sposób optymalny wspieramy działania Państwa firm, zakładów czy fabryk. Filozofia firmy TURCK jest tak prosta,  jak potrzeby: chcemy oferować naszym klientom najlepsze z możliwych rozwiązań dla danej aplikacji - szybko, elastycznie i niezawodnie.

Zobacz więcej na www.turck.pl

Asortyment: 
turck
automatyka przemysłowa
5/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 5/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
 • - Oświetlenie boisk piłkarskich zgodnie z wymaganiami klas oświetleniowych
Zobacz szczegóły

Nowe czujniki w rodzinie NIPRESS 1

Rodzina czujników ciśnienia NIVELCO została znacząco powiększona i obecnie czujniki NIPRESS pokrywają zapotrzebowanie większości branż przemysłowych dzięki szerokiej gamie dostępnych...
Enkodery ETHERNET AFS/AFM60A

Enkodery ETHERNET AFS/AFM60A

Rynek systemów przemysłowych dynamicznie się rozwija, a standard Industrial Ethernet jest przyszłością systemów komunikacji. Wydajność standardu Fast Ethernet,...
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl