Katalog firm

DESTO Anna Stodulska
Województwo: małopolskie
Adres: Franciszka Wężyka 7
  31-580 Kraków
NIP: 945-148-07-45
Strona WWW: www.desto.pl
E-mail:
DESTO Anna Stodulska

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZEŃ

Dzięki współpracy z najlepszymi na świecie producentami i wysokim kompetencjom naszego zespołu oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu chłodnictwa,  automatyki, armatury przemysłowej, napędów elektrycznych i ciepłownictwa.

Dwudziestoletnia historia naszej działalności rozpoczęła się w 1995 roku.

DESTO

Na przestrzeni lat oferując usługi handlowe bezkonkurencyjnej jakości zaistnieliśmy jako lider sprzedaży hurtowej i detalicznej. W 2002 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne usługi serwisu i montażu. Tym samym rozpoczął się nowy etap w naszej działalności pod nazwą DESTO.  W szeregach naszego zespołu pojawili się wysoko wykwalifikowani specjaliści – inżynierowie i projektanci- tworzący nowoczesny dział techniczny.  Z początkiem 2016 roku w skład naszej oferty weszły kompleksowe usługi projektowe, dając naszym klientom gwarancję dedykowanych rozwiązań dla konkretnych branż. Dowiedz się więcej o działalności firmy DESTO >>

DESTO

W naszej pracy ważne są relacje biznesowe, a stałymi klientami są przedsiębiorstwa z branży spożywczej, farmaceutycznej, przemysłowej i energetycznej. Zaufało nam również wiele firm instalacyjnych i budowlanych. Wiedza, kompetencje i szerokie zaplecze technologiczne umożliwiają nam dostarczanie usług i współpracę z partnerami biznesowymi z każdej branży.  Zapewniamy precyzyjny dobór odpowiedniego sprzętu, a instalacji i pomiarów dokonują wykwalifikowani specjaliści. Dzięki temu także klienci indywidualni mogą liczyć na kompleksowe usługi i optymalizację kosztów.

DESTO

Głównym celem stały się dla nas najwyższe standardy i optymalne rozwiązania, co przełożyło się na dobór partnerów biznesowych. Jako Autoryzowany Dystrybutor marki Danfoss i partner handlowy marki Siemens, jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu. Wraz z rozwojem naszej firmy, rozszerzaliśmy asortyment o kolejne marki wysokiej klasy: Socla, Watts Industries, Copeland, Pego Sferako, Parker, Pilzno, Zetkama.

DLACZEGO DESTO

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TWOJĄ INWESTYCJĘ

Od początku, kiedy precyzyjnie dobieramy odpowiedni dla Ciebie sprzęt, poprzez fachową instalację, do objęcia gwarancją efektu naszej pracy.

JESTEŚMY PRZY TOBIE PRZEZ DŁUGI CZAS

Nie zostawimy Cię po wystawieniu faktury- nasz sprzęt jest długowieczny, nasza pomoc także. Gwarantujemy bezpłatną profesjonalną pomoc posprzedażową, obejmującą konsultację i serwis sprzętu. Służymy poradą i dbamy o sprzęt, w który zainwestowałeś, bo chcemy, żeby służył Ci jak najdłużej.

DOŚWIADCZENIE JEST NASZĄ SIŁĄ

Możemy Ci zagwarantować – nic nas nie zaskoczy. Nasz profesjonalizm to lata pracy, które przygotowały nas na wyzwania największych przedsięwzięć.

KOMPETENCJA NASZEGO DZIAŁU HANDLOWEGO

Wiemy, jak ważny dla współpracy jest pierwszy kontakt, dlatego inwestujemy w wiedzę i profesjonalizm naszego działu handlowego. Każdy klient pozostaje pod opieką indywidualnego konsultanta, który zadba o każdy etap realizacji przedsięwzięcia.

NASI PARTNERZY ŚWIADCZĄ O NASZEJ JAKOŚCI

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Danfoss i Socla -Watts Industries – najlepszych na świecie producentów. To oznacza, że obdarzono nas zaufaniem, a jakość naszych usług jest na najwyższym światowym poziomie.Innowacja to nasza codzienność. Nasi pracownicy to wykształceni profesjonaliści, którzy każdego dnia podnoszą nasze standardy. Korzystamy z najnowszych technologii, a inżynierowie i projektanci oferują najbardziej optymalne rozwiązania. Wykwalifikowana kadra  i najnowocześniejsze systemy składają się na sukcesy zwieńczające nasze codzienne wyzwania.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA W OPTYMALNYCH CENACH

Stawiamy na relacje. Posiadamy rozbudowaną sieć stosunków biznesowych, a nasz profesjonalizm przekłada się na korzystne warunki współpracy z dostawcami. Dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania w najniższych cenach dla naszych klientów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE, JAKOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Precyzyjnie dobieramy sprzęt i usługi do potrzeb każdego klienta. Dlatego jesteśmy największym dostawcą dedykowanych rozwiązań i usług dostosowanych do wymagań przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.  Indywidualny konsultant towarzyszy zleceniodawcy na każdym etapie realizacji.

JESTEŚMY DLA CIEBIE. OD PROJEKTU DO MONTAŻU

Stawiamy na kompleksowość naszych usług, dlatego na każdym etapie realizacji wykazujemy się profesjonalizmem. Przygotowujemy rozwiązania na miarę potrzeb każdego klienta oraz gwarantujemy specjalistyczne doradztwo, projekt, montaż oraz serwis.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEJ BRANŻY

Znamy się na tym, co robimy, a każda realizacja, jest jak wyzwanie, na które jesteśmy gotowi. Zespół profesjonalistów dba o każdy etap twojej inwestycji, od stworzenia projektu i dopasowania idealnego sprzętu, do jego montażu i serwisu.

NIEZAWODNOŚĆ JEST NASZYM STANDARDEM

Gwarantujemy szybki dostęp do potrzebnych urządzeń i podzespołów, co zawsze przekłada się na czas realizacji i minimalizuje ryzyko opóźnień.

NASI KLIENCI NAS POLECAJĄ

Największą satysfakcją jest dla nas zadowolenie klientów. Podczas realizacji dbamy o każdy szczegół, a efekty naszej pracy przekładają się na długowieczność naszych produktów. Zaufanie nam procentuje i jest inwestycją, o którą wspólnie dbamy.

Asortyment: 
desto
automatyka przemyslowa
10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl