Katalog firm

Emit S.A.
Województwo: łódzkie
Adres: Narutowicza 72
  99-320 Żychlin
Telefon: 24 285 10 14
Faks: 24 285 20 05
Strona WWW: www.emit-motor.com.pl
E-mail:
Emit S.A.

Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT S.A. jest jednym z czołowych w Polsce producentów trójfazowych maszyn elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia, średniej i dużej mocy.

Emit

Firma posiada ponad 90-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji, serwisie i eksploatacji maszyn elektrycznych. Wchodzi w skład Grupy Cantoni, którą tworzą krajowi producenci silników i urządzeń elektrycznych oraz biuro sprzedaży eksportowej - Cantoni Motor. Dowiedz się więcej o działalności firmy Emit >>

Emit

Jesteśmy jednym z głównych dostawców napędów dla firm sektora paliwowo-energetycznego, chemicznego, papierniczego, stoczniowego, górniczego i elektromaszynowego. Ponad połowę naszych wyrobów eksportujemy na wymagające rynki zagraniczne, śmiało konkurując z wyrobami największych firm światowych.

Naszym zasadniczym celem jest proponowanie klientom konkretnych rozwiązań technicznych, zapewnienie jakości i właściwego serwisu w zakresie napędów elektrycznych.
Nasze wyroby wykonujemy w oparciu o system zapewnienia jakości ISO 9001 według norm polskich PN, międzynarodowych IEC, europejskich EN i amerykańskich NEMA/CSA.


Emit
Podstawowy zakres produkcji EMIT S.A. zawiera około 2,5 tysiąca typów maszyn elektrycznych, z których głównymi grupami są:

Silniki indukcyjne (pierścieniowe i klatkowe), zakres mocy od 90kW do 6000kW, w tym:
 
*   Silniki wysokiego napięcia (10-11kV), zakres mocy od 200kW do 6000kW;
*   Silniki średniego napięcia (3kV-6kV), zakres mocy od 160kW do 6000kW;
*   Silniki niskiego napięcia (do 1KV), zakres mocy od 160kW do 2700kW;
*   Silniki pierścieniowe niskiego i wysokiego napięcia, zakres mocy od 90kW do 2500kW;
*   Silniki przeciwwybuchowe, zakres mocy od  90kW do 2000kW.

Emit

Oferujemy także nietypowe wykonania nie wchodzące w skład naszych katalogów, projektowane i wykonywane według wymagań klientów (np. silniki dla pomp zatapialnych, silniki górnicze do napędu organów urabiających kombajnu czy innych maszyn górniczych).


Asortyment: 
emit
maszyny elektryczne
silniki
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
1-2/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 1-2/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Wybrane aspekty techniczne i ekonomiczne zasilania odbiorców energii elektrycznej
  • - Dobór baterii akumulatorów oraz ich eksploatacja
Zobacz szczegóły
Ograniczniki przepięć Varitector PU  firmy Weidmüller

Ograniczniki przepięć Varitector PU firmy Weidmüller

Weidmüller oferuje niezawodne ograniczniki przepięć Varitector PU, charakteryzujące się innowacyjną konstrukcją, opartą na szeregowej kombinacji zamkniętego iskiernika...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl