Katalog firm

Emit S.A.
Województwo: łódzkie
Adres: Narutowicza 72
  99-320 Żychlin
Telefon: 24 285 10 14
Faks: 24 285 20 05
Strona WWW: www.cantonigroup.com
E-mail:
Emit S.A.

Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT S.A. jest jednym z czołowych w Polsce producentów trójfazowych maszyn elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia, średniej i dużej mocy.

Emit

Firma posiada ponad 90-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji, serwisie i eksploatacji maszyn elektrycznych. Wchodzi w skład Grupy Cantoni, którą tworzą krajowi producenci silników i urządzeń elektrycznych oraz biuro sprzedaży eksportowej - Cantoni Motor. Dowiedz się więcej o działalności firmy Emit >>

Emit

Jesteśmy jednym z głównych dostawców napędów dla firm sektora paliwowo-energetycznego, chemicznego, papierniczego, stoczniowego, górniczego i elektromaszynowego. Ponad połowę naszych wyrobów eksportujemy na wymagające rynki zagraniczne, śmiało konkurując z wyrobami największych firm światowych.

Naszym zasadniczym celem jest proponowanie klientom konkretnych rozwiązań technicznych, zapewnienie jakości i właściwego serwisu w zakresie napędów elektrycznych.
Nasze wyroby wykonujemy w oparciu o system zapewnienia jakości ISO 9001 według norm polskich PN, międzynarodowych IEC, europejskich EN i amerykańskich NEMA/CSA.


Emit
Podstawowy zakres produkcji EMIT S.A. zawiera około 2,5 tysiąca typów maszyn elektrycznych, z których głównymi grupami są:

Silniki indukcyjne (pierścieniowe i klatkowe), zakres mocy od 90kW do 6000kW, w tym:
 
*   Silniki wysokiego napięcia (10-11kV), zakres mocy od 200kW do 6000kW;
*   Silniki średniego napięcia (3kV-6kV), zakres mocy od 160kW do 6000kW;
*   Silniki niskiego napięcia (do 1KV), zakres mocy od 160kW do 2700kW;
*   Silniki pierścieniowe niskiego i wysokiego napięcia, zakres mocy od 90kW do 2500kW;
*   Silniki przeciwwybuchowe, zakres mocy od  90kW do 2000kW.

Emit

Oferujemy także nietypowe wykonania nie wchodzące w skład naszych katalogów, projektowane i wykonywane według wymagań klientów (np. silniki dla pomp zatapialnych, silniki górnicze do napędu organów urabiających kombajnu czy innych maszyn górniczych).


Asortyment: 
emit
maszyny elektryczne
silniki
10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl