Katalog firm

MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic
Województwo: małopolskie
Adres: ul. E. Godlewskiego 38
  30-198 Kraków
NIP: 677-00-44-350
Telefon: +48 12 636 95 66
Faks: +48 12 636 93 99
Strona WWW: www.micros.com.pl
E-mail:
MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który wraz z upływem lat przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę. W 2013 roku Micros obchodził 25-lecie swojej obecności na rynku.

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Emila Godlewskiego 38 (w dzielnicy Mydlniki), w kompleksie biurowo-magazynowym, zajmującym ponad 2400 m2.

Główny obszar naszej działalności stanowi dystrybucja podzespołów elektronicznych i ich sprzedaż na terenie Polski. Naszą specjalnością są dostawy komponentów elektronicznych do produkcji urządzeń elektronicznych, a także do serwisu. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą zarówno od cenionych na całym świecie producentów, jak i od dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Poznaj bogaty asortyment firmy MICROS >>

Proces dystrybucji nadzorowany jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników,  posiadających duże doświadczenie w branży elektronicznej.

Ponadto, od kilku lat rozwijamy naszą działalność w branży oświetlenia LED. Dysponujemy produktami do zastosowań w oświetleniu przemysłowym, ulicznym czy biurowym, a także produktami konsumenckimi, takimi jak taśmy, żarówki, naświetlacze, oświetlenie samochodowe, itp.

Najwyższa jakość naszych wyrobów, konkurencyjne ceny, uproszczony proces komunikacji z klientem oraz szybka i solidna dostawa sprawiły, że w opinii naszych licznych klientów zyskaliśmy miano firmy rzetelnej, zorientowanej przede wszystkim na odbiorcę i jego oczekiwania.

Naszą bogatą ofertę magazynową odzwierciedla w pełni katalog internetowy naszych produktów, dostępny na stronie www.

11/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Instalacje elektryczne na terenie imprez plenerowych – błędy oraz wymagania
  • - Ochrona przed pożarem z wykorzystaniem wyłączników różnicowoprądowych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl