Katalog firm

MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic
Województwo: małopolskie
Adres: ul. E. Godlewskiego 38
  30-198 Kraków
NIP: 677-00-44-350
Telefon: +48 12 636 95 66
Faks: +48 12 636 93 99
Strona WWW: www.micros.com.pl
E-mail:
MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który wraz z upływem lat przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę. W 2013 roku Micros obchodził 25-lecie swojej obecności na rynku.

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Emila Godlewskiego 38 (w dzielnicy Mydlniki), w kompleksie biurowo-magazynowym, zajmującym ponad 2400 m2.

Główny obszar naszej działalności stanowi dystrybucja podzespołów elektronicznych i ich sprzedaż na terenie Polski. Naszą specjalnością są dostawy komponentów elektronicznych do produkcji urządzeń elektronicznych, a także do serwisu. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą zarówno od cenionych na całym świecie producentów, jak i od dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Poznaj bogaty asortyment firmy MICROS >>

Proces dystrybucji nadzorowany jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników,  posiadających duże doświadczenie w branży elektronicznej.

Ponadto, od kilku lat rozwijamy naszą działalność w branży oświetlenia LED. Dysponujemy produktami do zastosowań w oświetleniu przemysłowym, ulicznym czy biurowym, a także produktami konsumenckimi, takimi jak taśmy, żarówki, naświetlacze, oświetlenie samochodowe, itp.

Najwyższa jakość naszych wyrobów, konkurencyjne ceny, uproszczony proces komunikacji z klientem oraz szybka i solidna dostawa sprawiły, że w opinii naszych licznych klientów zyskaliśmy miano firmy rzetelnej, zorientowanej przede wszystkim na odbiorcę i jego oczekiwania.

Naszą bogatą ofertę magazynową odzwierciedla w pełni katalog internetowy naszych produktów, dostępny na stronie www.

10/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Kompensacja mocy biernej w środowisku wyższych harmonicznych
  • - Projekt zasilania osiedla domków jednorodzinnych w energię elektryczną
Zobacz szczegóły
Wzorcowanie, nie tylko wydatek, ale również korzyść

Wzorcowanie, nie tylko wydatek, ale również korzyść

Zakłady produkcyjne bardzo często postrzegają proces wzorcowania urządzeń pomiarowych jako zbędny wydatek, bez którego fabryka mogłaby nadal produkować wyroby, według...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl