Katalog firm

Phoenix Contact
Województwo: dolnośląskie
Adres: Bierutowska 57-59
  51-317 Wrocław
Telefon: 71 39 80 410
Faks: 71 39 80 499
Strona WWW: www.phoenixcontact.pl
E-mail:
Phoenix Contact

 

Firma Phoenix Contact powstała ponad 90 lat temu i jest dziś liderem połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. 14 000 osób pracujących w 50 oddziałach Phoenix Contact i 30 firmach partnerskich na całym świecie tworzy gęstą sieć dystrybucji i zapewnia obecność w pobliżu klienta. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.

Nasza obecność w Polsce posiada już ponad 15 letnią tradycję i stale się rozwija. W chwili obecnej zatrudniamy w Polsce przeszło 2500 osób: W zakładzie produkcyjnym Phoenix Contact Wielkopolska w Nowym Tomyślu oraz w jednostce handlowej Phoenix Contact Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Phoenix Contact ze swoimi sześcioma liniami produktowymi oferuje nowatorski portfel przemysłowej elektroniki. Najlepsze połączenia "od czujników po elementy sterujące". Od tradycyjnych listew zaciskowych, poprzez przeciwbryzgowe wtyki maszynowe, po bezprzewodową sieć Ethernet: Nowatorskie rozwiązanie, które dają więcej, niż nasi klienci oczekują.

Kanał Phoenix Contact Polska: 
https://www.youtube.com/channel/UCvBx7_j-HRZpI92K4L7SRCA

Zobacz film o o Phoenix Contact
Product manager przedstawia:Katalogi do pobrania:Katalog 1: Technika złączy do obwodów drukowanych i obudowy elektroniki 

Katalog 2:Technika podłączania urządzeń obiektowych 

Katalog 3:Złączki szynowe 

Katalog 4:Okablowanie czujników/urządzeń wykonawczych i przemysłowe złącza wtykowe 

Katalog 5:Systemy oznaczeniowe, narzędzia i materiały montażowe 

Katalog 6:Ochrona przed przepięciami i zasilacze 

Katalog 7:Technika interfejsów i przekaźniki 

Katalog 8:Technika sterowania, systemy I/O i infrastruktura automatyzacji 

Katalog - Nowości 2014

1-2/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 1-2/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania transformatorów elektromedycznych bloku operacyjnego szpitala
  • - Zasady wprowadzania do obrotu i stosowania urządzeń przeciwpożarowych
Zobacz szczegóły

Nożyczki dla elektryków

Skrzynka narzędziowa każdego elektryka powinna zawierać przyrządy do cięcia. Szczególnie polecamy uniwersalny model nożyczek firmy Knipex 95 05 10 SB.
Elastycznie i bezpiecznie

Elastycznie i bezpiecznie

Systematycznie rozbudowujące się systemy instalacji elektrycznych powodują, że szukamy nowych rozwiązań w zakresie bezpiecznego prowadzenia tras kablowych.
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl