Katalog firm

ELTEK Polska Sp. z o.o.
Województwo: zachodniopomorskie
Adres: Gorlicka 2
  71-042 Szczecin
NIP: 955-16-22-676
Telefon: Szczecin: +48 91 4852 440
Telefon: Warszawa: +48 22 6126 675
Faks: +48 91 483 49 86
E-mail:

Eltek Polska Sp. z o. o. jest polskim producentem systemów zasilania gwarantowanego, budowanych lokalnie w oparciu o podzespoły elektroniczne macierzystej firmy Eltek AS z Norwegii, lidera rynku przetwarzania energii na świecie.

Blisko 40 letnie doświadczenie globalne oraz 19 lat działalności na polskim rynku pozwoliło na zbudowanie szerokiej gamy produktów i usług opartych na opracowanej przez nas unikatowej technologii HE (High Efficiency), gwarantującej najwyższą aktualnie na świecie sprawność oraz gęstość mocy w oferowanych urządzeniach zasilających. Nasze urządzenia są stosowane w energetyce, przemyśle, kolei, telekomunikacji, transporcie oraz systemach morskich. Firma Eltek Polska projektuje systemy zasilania, które tworzone są w oparciu o indywidualne wymagania stawiane przez przyszłych użytkowników. Nowe urządzenia spełniają najostrzejsze normy jakości i wyróżniają się wysoką niezawodnością działania.

Branża: Systemy gwarantowanego zasilania
5/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 5/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
  • - Oświetlenie boisk piłkarskich zgodnie z wymaganiami klas oświetleniowych
Zobacz szczegóły

Nowe czujniki w rodzinie NIPRESS 1

Rodzina czujników ciśnienia NIVELCO została znacząco powiększona i obecnie czujniki NIPRESS pokrywają zapotrzebowanie większości branż przemysłowych dzięki szerokiej gamie dostępnych...
Enkodery ETHERNET AFS/AFM60A

Enkodery ETHERNET AFS/AFM60A

Rynek systemów przemysłowych dynamicznie się rozwija, a standard Industrial Ethernet jest przyszłością systemów komunikacji. Wydajność standardu Fast Ethernet,...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl