Katalog firm

TERMOENERGIA Dariusz Dajek
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Gruntowa 8
  04-906 Warszawa
Telefon: 22/3000535
Strona WWW: www.kameratermowizyjna.com
E-mail:
TERMOENERGIA Dariusz Dajek

 

Autoryzowany Dystrybutor Flir Systems.

Oferta: 
 
 • kamery termowizyjne; 
 • oprogramowanie do analiz termograficznych;
 •  mierniki współpracujące z kamerami termowizyjnymi 
 • oraz szkolenia w zakresie zastosowania termowizji. 

  Na stronie internetowej porównujemy ceny, parametry i funkcje różnych modeli kamer termowizyjnych dla zastosowań: budownictwo; przemysł; energetyka; medycyna; ochrona mienia i ludzi. Szczegółowo opisujemy na jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze kamer termowizyjnych dla energetyki, przemysłu i budownictwa.
   
 •  Poradniki dla inwestującego w termowizję. Na naszych specjalistycznych szkoleniach omawiamy co to jest termografia - termowizja, czym kamera termowizyjna różni się od pirometru, jak się przygotować i jak prowadzić prawidłowo badania termograficzne, jak prowadzić analizę. Omawiamy jak przygotować prawidłowo raport z przeglądu termowizyjnego. Szkolenia obejmują zagadnienia związane z wykorzystaniem specjalistycznego oprzyrządowania współpracującego z kamerami termowizyjnymi.
 
Branża: Termowizja
9/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 9/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - Metody badania funkcji zabezpieczeń nadprądowych przekaźników elektroenergetycznych
 • - Fotowoltaika szansą rozwoju dla komunikacji miejskiej
Zobacz szczegóły

Przekaźnik instalacyjny o wysokiej odporności na prąd udarowy

RPI-1ZI-U24A firmy Relpol, to nowy przekaźnik instalacyjny, który wytrzymuje prąd załączania 120 A w czasie 20 ms. Przekaźnik ten przeznaczony jest do załączania obwodów o wysokim...
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl