Katalog firm

KARLIK ELEKTROTECHNIK Sp. z o.o.
Województwo: wielkopolskie
Adres: Wrzesińska 29
  62-330 Nekla
Telefon: +48 61 437 34 00
Faks: +48 61 437 34 04
Strona WWW: www.karlik.pl
E-mail:
KARLIK ELEKTROTECHNIK Sp. z o.o.

Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o. jest ogólnopolskim producentem osprzętu elektroinstalacyjnego funkcjonującym na rynku od 1978 roku. Od początku działalności przedsiębiorstwo jest prywatną rodzinną firmą wytwarzającą polskie produkty.

Nasza ponad 40-letnia obecność na rynku i zdobyte doświadczenie dowodzą, że potrafimy stworzyć produkty dobre jakościowo i sprostać wymaganiom naszych klientów. Misją naszej firmy jest dobra jakość oraz szeroka gama produktów za stosunkowo niską cenę. Realizujemy ją dzięki odpowiedniej strategii inwestycyjnej oraz zatrudnieniu wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspartej nowoczesną technologią

Karlik

Na rynku branży elektrycznej jesteśmy rozpoznawani jako jego znaczący uczestnik, który kieruje się profesjonalizmem i zasadami fair play w podejściu zarówno do klientów, pracowników jak i do lokalnej społeczności. Produkowany przez nas osprzęt elektroinstalacyjny znajduje zastosowanie zarówno w domach mieszkalnych, a także w budownictwie przemysłowym i budynkach użyteczności publicznej.

Karlik Mini

Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i deklaracje zgodności, co w pełni pozwala na bezpieczną eksploatację. Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że są one bezpieczne, trwałe i niezawodne. Renomę naszej firmy oraz jakość oferowanych przez nas produktów potwierdza Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2008 wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

Szczegółowe informacje dotyczące pełnej oferty osprzętu elektroinstalacyjnego, dostępnej kolorystyki, cen oraz danych technicznych produktów dostępne są na stronie internetowej.

TO, CO DOBRE, ZAWSZE POZOSTAJE!
www.karlik.pl

11/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Instalacje elektryczne na terenie imprez plenerowych – błędy oraz wymagania
  • - Ochrona przed pożarem z wykorzystaniem wyłączników różnicowoprądowych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl