Katalog firm

Brother Polska Sp. z o.o.
Województwo: mazowieckie
Adres: Marynarska 15
  02-674 Warszawa
Telefon: (+48 22) 441 63 00
Faks: (+48 22) 441 63 01
Strona WWW: www.brother.pl
E-mail:
Brother Polska Sp. z o.o.
 
Brother
 
Brother
 
Brother

Jedyne na rynku właściwości !!!

Drukarki trwałych oznaczeń typu P-touch posiadają unikalną cechę, odróżniającą je od innych rozwiązań na rynku.
Zastosowane przez firmę Brother rozwiązanie, pozwala na laminowanie etykiet już w trakcie ich drukowania. Ta wyjątkowa technika laminowania taśm, zapewnia trwałe nadruki poprzez całkowitą ochronę tekstu przed czynnikami niszczącymi, takimi jak: zdrapywanie, ścieranie, zmywanie, promieniowanie UV a nawet substancje chemiczne! Wydrukowane etykiety są zawsze czytelne i mocno przyklejone do podłoża – niezależnie od panujących warunków. Rozwiązanie to jest chronione patentem i tylko etykiety z drukarek P-touch wychodzą z urządzenia od razu zalaminowane folią ochronną.
Zobacz, którą drukarkę trwałych oznaczeń wybrać.

Kilka słów o firmie Brother

Brother Polska jest czescią Brother International Ltd., globalnej firmy ze 100-letnią tradycją, której centrala znajduje się w Japonii. Brother posiada własne przedsiębiorstwa w 28 krajach, zakłady produkcyjne w Japonii, Tajwanie, Korei, Ameryce, Malezji, Irlandii i Wielkiej Brytanii, a produkty Brother są sprzedawane w ponad 100 krajach.
Cieszymy się zaufaniem konsumentów na całym świecie, jako producent drukarek etykiet jak również faksów, drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych laserowych i atramentowych oraz maszyn do szycia. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym, firma znajduje się w czołówce branży IT, również w zakresie drukarek trwałych oznaczeń i drukarek etykiet.

 

Kontakt bezpośredni:

Paweł Pracz
P-touch Business Development Manager
email: pawel.pracz@brother.pl 

Asortyment: 
brother
10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl