Katalog firm

JEAN MUELLER POLSKA Sp.z o.o.
Województwo: mazowieckie
Adres: Krótka 4
  02-293 Warszawa
NIP: 113-23-13-854
Telefon: 22/ 751 79 01
Faks: 22/ 751 79 03
Strona WWW: www.jeanmueller.pl
E-mail:
JEAN MUELLER POLSKA Sp.z o.o.

Firma JEAN MÜELLER GmbH,  została założona w Eltville nad Renem w 1897 roku przez Jeana Müllera. Ten przedsiębiorczy człowiek w 1895 roku wpadł na pomysł ulepszenia wkładek topikowych oświetlających wieżę Eiffla, a w późniejszym czasie zajął się ich produkcją.

Obecnie JEAN MÜLLER GmbH jest największym na świecie producentem rozłączników bezpiecznikowych. Od ponad 40 lat firma słynie m.in. z: listew i rozłączników bezpiecznikowe, obudów poliestrowych, zacisków kablowych i transformatorowych, wkładek topikowych, podstaw oraz rozłączników do zabezpieczania urządzeń fotowoltaicznych. Aktualnie JEAN MÜLLER GmbH sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach świata. Towary te powstają przy zastosowaniu innowacyjnego know-how.

JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o. jest jedyną w Polsce spółką córką. Nasze biuro i magazyn znajdują się w Warszawie. Oferujemy bardzo szeroką gamę urządzeń do rozdziału energii niskiego napięcia.   
Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak: MERSEN (ponad 40000 typów wkładek bezpiecznikowych), ETI Polam, LUMEL, oraz CITEL, której w 2013 roku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem.
Firma CITEL, od ponad 70 lat produkuje ograniczniki przepięć i iskierniki gazowe.

Obecnie jest największym we Francji i trzecim w Europie producentem w tej dziedzinie. W ofercie znajduje się ponad 1000 typów ograniczników przepięć i kilkaset typów iskierników gazowych. Wiele produktów jest unikalnych w skali światowej. Ograniczniki wykonane w opatentowanej technologii VG, polegającej na szeregowym połączeniu iskiernika gazowego z warystorem i uważane są, pod względem parametrów technicznych, za najlepsze na świecie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową: www.jeanmueller.pl

12/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Aspekty techniczne i ekonomiczne kompensacji mocy biernej w obiektach użyteczności publicznej
  • - Optymalizacja elektroenergetycznych sieci SN
Zobacz szczegóły

Torba i walizka na narzędzia Knipex 1

Każdy posiadacz dużej liczby narzędzi zdaje sobie z tego sprawę, że utrzymanie ich w porządku ułatwia i przyspiesza pracę. Dlatego torby czy też walizki na narzędzia są świetnym...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl