Katalog firm

JEAN MUELLER POLSKA Sp.z o.o.
Województwo: mazowieckie
Adres: Krótka 4
  02-293 Warszawa
NIP: 113-23-13-854
Telefon: 22/ 751 79 01
Faks: 22/ 751 79 03
Strona WWW: www.jeanmueller.pl
E-mail:
JEAN MUELLER POLSKA Sp.z o.o.

Firma JEAN MÜELLER GmbH,  została założona w Eltville nad Renem w 1897 roku przez Jeana Müllera. Ten przedsiębiorczy człowiek w 1895 roku wpadł na pomysł ulepszenia wkładek topikowych oświetlających wieżę Eiffla, a w późniejszym czasie zajął się ich produkcją.

Obecnie JEAN MÜLLER GmbH jest największym na świecie producentem rozłączników bezpiecznikowych. Od ponad 40 lat firma słynie m.in. z: listew i rozłączników bezpiecznikowe, obudów poliestrowych, zacisków kablowych i transformatorowych, wkładek topikowych, podstaw oraz rozłączników do zabezpieczania urządzeń fotowoltaicznych. Aktualnie JEAN MÜLLER GmbH sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach świata. Towary te powstają przy zastosowaniu innowacyjnego know-how.

JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o. jest jedyną w Polsce spółką córką. Nasze biuro i magazyn znajdują się w Warszawie. Oferujemy bardzo szeroką gamę urządzeń do rozdziału energii niskiego napięcia.   
Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak: MERSEN (ponad 40000 typów wkładek bezpiecznikowych), ETI Polam, LUMEL, oraz CITEL, której w 2013 roku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem.
Firma CITEL, od ponad 70 lat produkuje ograniczniki przepięć i iskierniki gazowe.

Obecnie jest największym we Francji i trzecim w Europie producentem w tej dziedzinie. W ofercie znajduje się ponad 1000 typów ograniczników przepięć i kilkaset typów iskierników gazowych. Wiele produktów jest unikalnych w skali światowej. Ograniczniki wykonane w opatentowanej technologii VG, polegającej na szeregowym połączeniu iskiernika gazowego z warystorem i uważane są, pod względem parametrów technicznych, za najlepsze na świecie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową: www.jeanmueller.pl

10/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Kompensacja mocy biernej w środowisku wyższych harmonicznych
  • - Projekt zasilania osiedla domków jednorodzinnych w energię elektryczną
Zobacz szczegóły
Wzorcowanie, nie tylko wydatek, ale również korzyść

Wzorcowanie, nie tylko wydatek, ale również korzyść

Zakłady produkcyjne bardzo często postrzegają proces wzorcowania urządzeń pomiarowych jako zbędny wydatek, bez którego fabryka mogłaby nadal produkować wyroby, według...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl