Katalog firm

Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp. z o.o.
Województwo: małopolskie
Adres: Biskupińska 14
  30-732 Kraków
Telefon: 12 269 00 11
Faks: 12 267 37 28
Strona WWW: www.ces.com.pl
E-mail:
Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp.  z o.o.

O Firmie

Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp. z o.o. powstało w 1992 roku w Krakowie. Założycielami firmy są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu, pod koniec lat 80-tych, pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy, powołali do życia spółkę, zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi.

Początkowo działalność firmy skupiała się wokół obsługi przetwornic i soft-startów, z czasem do oferty dołączyły agregaty prądotwórcze i urządzenia do bezprzerwowego zasilania – UPS-y. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór izolatorów nn i sn. Od 2002 r. instalowane są również urządzenia kogeneracyjne, wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepło. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, firma poszerzyła również zakres działalności o urządzenia i kompletne instalacje służące do produkcji biogazu. Dowiedz się więcej >>

CES

Dzięki ścisłej współpracy z producentami Centrum Elektroniki Stosowanej zapewnia fachową i kompleksową obsługę, a także błyskawicznie wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania techniczne. Aby służyć pomocą w pełnym zakresie, firma nie tylko dostarcza, montuje i uruchamia urządzenia, ale również wykonuje projekty, przeprowadza szkolenia pracowników w zakresie obsługi oraz oferuje przeglądy i naprawy (nie tylko własnych urządzeń). Rozbudowany dział serwisu zapewnia całodobową pomoc techniczną, a także opracowuje innowacyjne rozwiązania, testuje nowe urządzenia.

Misja

Nasza misja to oferowanie klientom najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie oszczędzania energii elektrycznej. To aktywne wspieranie inicjatyw służących ochronie bogactw naturalnych oraz promocja rozwiązań opierających się na wykorzystaniu zasobów odnawialnych. To dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz świadczenie w pełni profesjonalnej usługi z nimi związanej. To inwestowanie w ludzi i ich talenty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej >>

CES

Strategia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz zmieniającego się rynku, staramy się, aby dostarczane przez nas produkty były najwyższej jakości, bazowały na nowoczesnej technologii i osiągnięciach techniki. Towarzysząca temu wysoka jakość usług sprzedażowych, montażowych i serwisowych jest podstawą do budowania zaufania u obecnych i przyszłych klientów oraz przyczynia się do umacniania przewagi konkurencyjnej. Dążymy do tego, aby nasze produkty były postrzegane jako nowoczesne i niezawodne, a świadczone usługi były profesjonalne, rzeczowe, kompletne. Pragniemy być firmą przyciągającą oraz dającą możliwości rozwoju ludziom utalentowanym, która potrafi wykorzystać potencjał drzemiący w jednostce.

CES

W naszej działalności opieramy się na strategii zrównoważonego rozwoju, promując rozwiązania i produkty oparte na odnawialnych źródłach energii. Chcemy w ten sposób chronić otaczające nas środowisko naturalne, społeczeństwo oraz przyszłe pokolenia. Przetwornica częstotliwości - polecamy wśród naszej oferty.

Branża: Elektronika
10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl