Katalog firm

NIVELCO-Poland Sp.z.o.o.
Województwo: śląskie
Adres: Chorzowska 44b
  44-100 Gliwice
Telefon: 48-32-270-3701
Telefon: 48-32-270-3832
E-mail:
NIVELCO-Poland Sp.z.o.o.

NIVELCO Company Presentation 2018

NIVELCO Group to firma rodzinna prowadzona już przez trzecią generację, z siedzibą w Budapeszcie na Węgrzech i utrzymująca biura, obiekty rozwojowe i produkcyjne. Firma, której tradycja sięga siedemdziesięciu lat, ma ponad 35 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji urządzeń do pomiaru poziomu i temperatury.

Osiem spółek zależnych od NIVELCO oraz sieć dystrybucyjna działająca w 60 krajach na całym świecie wprowadziły na rynek i sprzedały 1 milion sztuk urządzeń, które potwierdzają konkurencyjność firmy na światowym rynku. Dowiedz się więcej >>

Nivelco

Aby jak najlepiej sprostać potrzebom rynku, prowadzimy ciągły rozwój zarówno urządzeń, jak i technologii produkcji, które zapewnia wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów rozwoju i produkcji.

W najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym samodzielnie opracowane narzędzia produkcyjne pomagają zoptymalizować procesy. Materiały są obrabiane w automatycznych centrach obróbczych CNC. Urządzenia ze stali nierdzewnej są łączone ze spawaniem AWI jako kompletna mechanika z tworzywa sztucznego.

Najnowsze elektroniczne układarki umieszczają miliony elementów obwodu w drukowanych obwodach elektronicznych, które są lutowane za pomocą automatycznego procesu lutowania falowego.Wypełnienie elektroniki przyrządów polowych żywicą zapewnia niezawodną pracę naszych urządzeń w trudnych warunkach przemysłowych.

Unikalne strojenie, pomiary, testowanie komory klimatycznej, skomputeryzowana kontrola każdego elementu i kompletny system zarządzania jakością zapewniają wyjątkową 5-letnią gwarancję na urządzenia, co w znacznym stopniu przyczynia się do zaufania klientów do naszych instrumentów i naszej firmy. Nasze instrumenty są teraz produkowane z laserowo grawerowaną tabliczką z danymi, zapewniającą estetyczny wygląd i długoterminową identyfikację danych technicznych urządzenia. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów >>


Dla naszych klientów zapewniamy pełne informacje techniczne z broszurami w 10 językach, w formie drukowanej i elektronicznej, na naszej stronie internetowej i na DVD.

W technologii aplikacji, innych zagadnieniach zawodowych i handlowych, do dyspozycji kupujących jest zespół wysoce doświadczonych inżynierów, zapewniający zaspokojenie indywidualnych wymagań i terminów produkcyjnych.

Nasze nowoczesne instrumenty znajdują się w estetycznych, niestandardowych opakowaniach dla naszych użytkowników.

Branża: Miernictwo
6/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wpływ stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych na sieć elektroenergetyczną
  • - Projekt zasilania oświetlenia terenu bazy logistycznej
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl