Katalog firm

AGENTOOLS
Województwo: wielkopolskie
Adres: Oliwkowa 10A
  61-306 Poznań
Telefon: +48 61 87 19 000
Faks: +48 61 622 98 18
Strona WWW: agentools.pl
AGENTOOLS

AGENTOOLS to polskie przedstawicielstwo handlowe producentów profesjonalnych narzędzi ręcznych. Reprezentujemy na zasadach wyłączności firmy: Alpen, Bessey, Knipex, Rennsteig, Scangrip oraz Wera.

Od chwili powstania biura w 1999 roku swoją uwagę skupiamy wyłącznie na działalności agencyjnej. Poza pośredniczeniem w kontaktach handlowych między dystrybutorem a producentem stawiamy sobie za cel kompleksowe wsparcie działań handlowych na rynku. Zajmujemy się organizacją sieci dystrybucji, koordynacją działań marketingowych, szkoleniami narzędziowymi dla dystrybutorów oraz prezentacjami produktów.

Naszym celem jest dynamizować branżę narzędziową poprzez rozwój naszych klientów, transfer wiedzy oraz odkrywanie nowych metod działania. Wierzymy, że to podejście pozwoliło nam odnieść sukces i działać na rynku już 20 lat.

KNIPEX

Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.

W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych).

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl