Redakcja

04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18
tel. 22 512 60 94, faks 22 810 27 42
redakcja@elektro.info.pl

WYDAWCA:

GRUPA MEDIUM

 

Redakcja miesięcznika "elektro.info"
Redaktor naczelny mgr inż. Julian Wiatr jwiatr@elektro.info.pl
Sekretarz redakcji mgr Anna Kuziemska akuziemska@elektro.info.pl
Redaktor mgr inż. Karol Kuczyński kkuczynski@elektro.info.pl
Współpraca mgr Jacek Sawicki jsawicki@elektro.info.pl
Redakcja portalu www.elektro.info.pl
Redaktor portalu mgr Magdalena Szewczyk mszewczyk@elektro.info.pl
Administrator portalu mgr inż. Franciszek Rochowczyk frochowczyk@medium.media.pl

 

Redakcja zastrzega sobie prawo do adiustacji tekstów. Nie zwraca materiałów niezamówionych. Nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń i artykułów sponsorowanych zamieszczanych w serwisie elektro.info.pl oraz ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyn.

Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
1-2/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 1-2/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Wybrane aspekty techniczne i ekonomiczne zasilania odbiorców energii elektrycznej
  • - Dobór baterii akumulatorów oraz ich eksploatacja
Zobacz szczegóły
RurAKS – POLSKA INNOWACJA 2017

RurAKS – POLSKA INNOWACJA 2017

Polski rynek przyzwyczaił nas do rur ze stalowym pilotem ułatwiającym przeprowadzenie przewodów, ale technologia rurAKS to krok dalej. Nauczeni standardowego procesu...
Phoenix Contact Phoenix Contact
  Firma Phoenix Contact powstała ponad 90 lat temu i jest dziś liderem połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej . 14 000...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl