Redakcja

04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18
tel. 22 512 60 94, faks 22 810 27 42
redakcja@elektro.info.pl

WYDAWCA:

GRUPA MEDIUM

 

Redakcja miesięcznika "elektro.info"
Redaktor naczelny mgr inż. Julian Wiatr jwiatr@elektro.info.pl
Sekretarz redakcji mgr Anna Kuziemska akuziemska@elektro.info.pl
Redaktor mgr inż. Karol Kuczyński kkuczynski@elektro.info.pl
Współpraca mgr Jacek Sawicki jsawicki@elektro.info.pl
Redakcja portalu www.elektro.info.pl
Redaktor portalu mgr Magdalena Szewczyk mszewczyk@elektro.info.pl
Administrator portalu mgr inż. Franciszek Rochowczyk frochowczyk@medium.media.pl

 

Redakcja zastrzega sobie prawo do adiustacji tekstów. Nie zwraca materiałów niezamówionych. Nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń i artykułów sponsorowanych zamieszczanych w serwisie elektro.info.pl oraz ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyn.

9/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 9/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne urządzenia rozdzielcze zwiększające bezpieczeństwo pracy
  • - Projekt zasilania osiedla domków jednorodzinnych w energię elektryczną
Zobacz szczegóły
Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Instalacja elektryczna znajduje się w każdym budynku i jest częścią układu niskiego napięcia. Powinna być wykonana z niezwykłą starannością oraz dokładnością. Co...
Essentra Components Essentra Components
Essentra plc jest spółką notowaną w indeksie FTSE 250 i wiodącym międzynarodowym dostawcą specjalistycznych produktów i rozwiązań ....
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl