Redakcja

04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18
tel. 22 512 60 94, faks 22 810 27 42
redakcja@elektro.info.pl

WYDAWCA:

GRUPA MEDIUM

 

Redakcja miesięcznika "elektro.info"
Redaktor naczelny mgr inż. Julian Wiatr jwiatr@elektro.info.pl
Sekretarz redakcji mgr Anna Kuziemska akuziemska@elektro.info.pl
Redaktor mgr inż. Karol Kuczyński kkuczynski@elektro.info.pl
Współpraca mgr Jacek Sawicki jsawicki@elektro.info.pl
Redakcja portalu www.elektro.info.pl
Redaktor portalu mgr Magdalena Szewczyk mszewczyk@elektro.info.pl
Administrator portalu mgr inż. Franciszek Rochowczyk frochowczyk@medium.media.pl

 

Redakcja zastrzega sobie prawo do adiustacji tekstów. Nie zwraca materiałów niezamówionych. Nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń i artykułów sponsorowanych zamieszczanych w serwisie elektro.info.pl oraz ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyn.

6/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 6/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zasilacze UPS w układach zasilania urządzeń elektromedycznych
  • - Oszczędność kosztów dla przedsiębiorstwa przemysłowego na podstawie analizy faktur zakupowych za media energetyczne
Zobacz szczegóły
Absolutne enkodery magnetyczne  do montażu i integracji w napędach o dużej wydajności

Absolutne enkodery magnetyczne do montażu i integracji w napędach o dużej wydajności

Nowoczesne systemy napędowe i pozycjonowania wymagają zastosowania rozwiązania zapewniającego absolutne wykrywanie w czasie rzeczywistym bieżącej pozycji wałka lub...
MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic
Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym,...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl