adkkk

Data rejestracji: 22.02.2018
Ostatnie logowanie: 20.02.2019, 18:18
Nick:
adkkk
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
wielkopolskie
Hobby:
Student
Strona www:
O sobie:

Nie wiesz co kupić rocznemu dziecku, żeby przyciągnąć jego uwagę na dłużej niż kilkanaście minut? Decyzja jest bardzo łatwa: tablica manipulacyjna. Jest  to urządzenie, dzięki któremu maluch nauczy się koordynacji ruchowej oraz wykorzystywania przedmiotów codziennego użytku. Tablice manipulacyjne, nazywane też tablicami sensorycznymi to idealny prezent, wspierający rozwój dziecka.

1-2/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 1-2/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania transformatorów elektromedycznych bloku operacyjnego szpitala
  • - Zasady wprowadzania do obrotu i stosowania urządzeń przeciwpożarowych
Zobacz szczegóły
Elastycznie i bezpiecznie

Elastycznie i bezpiecznie

Systematycznie rozbudowujące się systemy instalacji elektrycznych powodują, że szukamy nowych rozwiązań w zakresie bezpiecznego prowadzenia tras kablowych.
ZPAS ZPAS
ZPAS z siedzibą w Przygórzu to lider produkcji szaf i obudów teleinformatycznych, energetycznych i automatyki oraz kompleksowych rozwiązań...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl