RobertCohen86

Data rejestracji: 02.01.2017
Ostatnie logowanie: 17.07.2019, 15:26
Nick:
RobertCohen86
Płeć:
Kobieta
Kraj:
Polska
Województwo:
dolnośląskie
Hobby:
Inspektor
Strona www:
O sobie:

Marta to ładne imię, czyż nie? Mam taką nadzieję, bo to właśnie moje imię! I z tego powodu tak je lubię. Ponadto, bardzo lubię grać w tenisa, oraz lubię udzielać pomocy zupełnie obcym ludziom. Z tego powodu, od pięciu lat, pracuję w Strange Cargo Arts Company Limited. Jest to organizacja charytatywna, która mieści się w: Mrs Brigitte Orasinski, Georges House, 8 The Old High Street, Folkestone Kent, Ct20 1Rl. Ta organizacja jest zarejestrowana pod numerem 1068396. Nasza działalność skupia się na pomocy typu: Education / Training.

6/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wpływ stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych na sieć elektroenergetyczną
  • - Projekt zasilania oświetlenia terenu bazy logistycznej
Zobacz szczegóły
Cantoni Motor S.A. Cantoni Motor S.A.
Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl