Prezentacja firmy

OPRAWY KOLEJOWE LED

BRÜNN LED

BRÜNN LED - oprawa kolejowa LED, z dopuszczeniem PKP PLK S.A. Oprawa przeznaczona do oświetlania peronów kolejowych oraz zejść i wejść na perony.

Korpus oprawy w kolorze białym, wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Klosz z odpornego na uderzenia i pękanie poliwęglanu PC Tropal®, z wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem MIRO-SILVER®.

Wbudowany układ zapłonowy 230 V AC/DC (opcjonalnie układ DALI). Oprawa może być montowana w systemie profili aluminiowych.

Gwarancja producenta: 5 lat.

Szczegółowe dane >>

ERFURT LED

ERFURT LED -oprawa kolejowa LED, 1- lub 2-lampowa, z dopuszczeniem PKP PLK S.A. do oświetlania infrastruktury kolejowej (jako oprawa kolejowa LED).

Korpus oprawy wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, kolor biały. Oprawa dostępna z niezależnie regulowanymi kloszami z odpornego na uderzenia i pękanie poliwęglanu PC Tropal®, z wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem MIRO-SILVER®.

Wbudowany układ zasilający 230 V AC/DC. Oprawa może być montowana w systemie profili aluminiowych.

Gwarancja producenta: 5 lat.

Szczegółowe dane >>

ERFURT LED


FULDA LED - oprawa kolejowa LED do kanałów remontowych, z dopuszczeniem PKP PLK S.A. do oświetlania obiektów kolejowych. Korpus oprawy wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, odporny na działanie kwasów, zasad i paliw.

Opcjonalnie dostępna powłoka anty-graffiti zabezpieczająca klosz przed brudem oraz farbą. Oprawa dostępna z kloszem z PMMA Transopal® (o wzmocnionej odporności) lub z PC Tropal® (odpornego na pękanie), z wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem MIRO-SILVER®. Wbudowany układ zapłonowy 230 V AC/DC.

Gwarancja producenta: 5 lat.

Szczegółowe dane >>

PHALANX LINEAR 200

PHALANX LINEAR 200 - wandaloodporna oprawa kolejowa LED z dopuszczeniem PKP PLK S.A, odporna na uderzenia do 150 J (IK 10+)- oświetlenie podziemnych przejść kolejowych oraz dworców. Korpus oprawy wykonany ze stali, malowany proszkowo na kolor RAL 7016.

Opcjonalnie dostępna powłoka anty-graffiti zabezpieczająca klosz przed brudem oraz farbą a także śruby antywandalowe. Kanciasty klosz o grubości 4 mm z odpornego na pękanie i uderzenia poliwęglanu, biały opalizowany lub przezroczysty strukturalny. Wbudowany układ zapłonowy 230 V AC/DC.

Gwarancja producenta: 8 lat.

Szczegółowe dane >>

URANUS PF

URANUS PF – oprawa kolejowa LED do montażu na ścianie lub na słupie. Korpus wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym; klosz wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium, kolor jak RAL 9005 lub 9006.

Klosz może być odchylany i blokowany w zakresie do 90°. Przezroczysta pokrywa ochronna z odpornego na pękanie i uderzenia poliwęglanu. Wewnętrzny aluminiowy odbłyśnik MIRO-SILVER®. Wbudowany układ zapłonowy, zasilanie 230 - 240 V 0, 50-60 Hz.

Gwarancja producenta: 5 lat.

Szczegółowe dane >>

WRATISLAVIA

WRATISLAVIA - system oświetlenia peronów, z dopuszczeniem PKP PLK S.A. Profil aluminiowy zintegrowany z oprawami oświetleniowymi, systemem nagłośnienia oraz monitoringu.

System projektowany i produkowany zgodnie z projektem oświetlenia peronu, jedna linia świetlna na długości całego peronu. Specjalny system podwieszeń dostosowywany do konstrukcji zadaszenia peronu zabezpiecza stabilność całego systemu oświetleniowego.

System może być wykonany w dowolnym kolorze z palety RAL.

Szczegółowe dane >>

ZUG LED

ZUG LED – oprawa LED o wysokim stopniu szczelności IP 69K (mycie myjkami wysokociśnieniowymi). Tuba o średnicy 75 mm wykonana z odpornego na uderzenia poliwęglanu (IK 10, 20 J), 2 czarne końcówki z zabezpieczeniem przed nieuprawnionym otwarciem.

Transformator umieszczony za źródłem światła – oprawa świeci całą długością. Wbudowany transformator 230 V AC/DC.

Gwarancja producenta: 5 lat.

Szczegółowe dane >>

 

Wybrane dla Ciebie


Jakie wybrać kable, przewody i osprzęt kablowy!

kable i przewody - przewodnik

Rozporządzenia CPR, dotyczące kabli i przewodów elektrycznych w zakresie reakcji na ogień. Została przedstawiona klasyfikacja materiałów budowlanych w zakresie reakcji na ogień oraz... czytam więcej »

 


Kamery termowizyjne nawet 40% taniej!

Promocja na kamery termowizyjne FLIR

Tylko do 9 grudnia możesz kupić kamery termowizyjne do prac elektrycznych i energetycznych w dużo niższych cenach... sprawdź za ile »

 


System zasilania gwarantowanego - jaki wybrać?

Rodzaje zasilania

Współczesne urządzenia elektryczne i elektroniczne spełniają ogrom funkcji, których oczekują ich użytkownicy. Są znakomitą pomocą w życiu i pracy, jednak wymagają zadbania o jeden aspekt – niezawodną, łatwo... czytam dalej »

 


Jaki silnik elektryczny wybrać? »

silnik elektryczny

W działaniu wielu maszyn i urządzeń technicznych wymagany jest ruch postępowy lub postępowo-zwrotny. Zazwyczaj ruch ten wytwarzają (...) czytam więcej »

 


Łączniki elektroinstalacyjne - rodzaje i sposób działania?

Oświetlenie zewnętrzne LED - dobór i zastosowanie»

Ranki łączniki gniazdka oswietlenie zewnętrzen LED
W każdej standardowej instalacji elektrycznej w budynku występują gniazda wtyczkowe oraz łączniki. Ich budowa oraz sposób zamocowania zależą od miejsca zainstalowania oraz metody wykonania (...) czytam więcej » Wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego ze źródłami LED przynosi przede wszystkim poprawę efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego. Oświetlenie LED posiada również (...) czytam dalej »

 


Przyrządy kontrolne i pomiarowe - zobacz niezawodne rozwiązania»

narzedzia pomiarowe dla elektryka Miernik napięcia, ciągłości i kolejności faz są zaprojekotwane do testowania napięcia, fazy, polaryzacji, kolejności faz i półprzewodników. Cyfrowy multimetr oraz cyfrowy miernik cęgowy oferują idealne rozwiązania dla wszystkich wymagań i możliwych zastosowań. Mierniki wykorzystują standardowe (...) czytam dalej »


Zobacz jakie oprawy zaprezentowano na Energetab 2019  »

Wiele nowych produktów od najlepszych w branży marek »

Samochody elektryczne i  mobilne stacje elektronika
Oświetlenie awaryjne ma zapewnić bezpieczne opuszczenie zajmowanych przestrzeni podczas awarii zasilania opraw oświetlenia podstawowego. Niejednokrotnie zanik oświetlenia podstawowego nie jest spowodowany zwykłą awarią zasilania czy wyłączeniem(...) czytam więcej » Poznaj pierwszy w branży przewodnik elektroniczny po złączach. Internetowe narzędzie referencyjne ułatwiające dobór złączy. (...) chcę zobaczyć »

 


Odpowiednie oświetlenie - prawidłowy dobór oświetlenia w projekcie »

projekt oświetlenia Są takie miejsca w domu, o których nie myśli się w pierwszej kolejności. Zostawia się je na później, dopiero wtedy, gdy zadba się o ważniejsze pomieszczenia. Tak jest często (...) czytam dalej »

 


Jak zapewnić bezprzerwowe zasilanie gwarantowane? »

Kolektor słoneczny – urządzenie do konwersji energii promieniowania słonecznego na ciepło »

zasilanie gwarantowane panele słoneczne
Co rusz znaczenie tego problemu uświadamiają nam przechodzące nad naszym krajem orkany i wichury oraz widmo blackoutu, wynikające z pojawiającego się latem ogromnego zapotrzebowania na ... czytam więcej » Udział energii słonecznej w Polsce jest bardzo niski i według urzędu statystycznego, pozyskanie energii z promieniowania słonecznego w porównaniu do innych źródeł odnawialnych w 2017 roku wyniósł niecałe 1%.... czytam dalej »

Szafy energetyczne, sterowniczne, rozdzielcze - dlaczego nie wiesz co wybrać? »

szafy rozdzielcze i sterownicze Zgrupowanie urządzeń elektroenergetycznych wraz z szynami zbiorczymi, połączeniami elektrycznymi, elementami izolacyjnymi i osłonami, służący do rozdziału energii elektrycznej i łączenia oraz ... czytam dalej »


Bezprzewodowa automatyka domowa - i możesz sterować wszystkim w domu »

Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami !

Automatyka domowa - sterowaniem ze smatfona Projektowanie listew - oprogramowanie
Nowoczesny smartdom powinien być gotów na każde życzenie. Dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej dają Ci zdalną kontrolę nad funkcjami Twojego domu - oświetleniem, roletami, ogrzewaniem ... czytam więcej » Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami oraz profesjonalnego opisywania oznaczników do złączek szynowych, przewodów, kabli, urządzeń i instalacji. Oprogramowanie dostępne jest bezpłatnie na stronie www ... chcę poznać »

Małe, średnie i duże systemy sterowania »

Sterowniki plc Jeszcze kilka lat temu sterowniki PLC „tylko” wspierały pracowników przy wykonywaniu monotonnych zadań i zwiększaniu szybkości produkcji. Aktualnie każda produkcja ... czytam dalej »


Złącza silnoprądowe - czy silikon sobie poradzi?

Złącza silnopradowe Czy możemy zastosować elastyczne przewody silikonowe i czy są one odporne na uszkodzenie i wysokie temperatury? Przykładowo dla przekroju kabla 240 mm2 ... chcę obejrzeć »


Może Cię to zainteresuje ▼

Wyświetlacz cyfrowy - jaki wybrać?

Technologie robotyczne zgodne z koncepcją Industry 4.0 » »

wyświetlacze cyfrowe robotyka i automatyka
Współpracujący z dowolnym nadajnikiem sygnału w standardzie 4-20 mA. Urządzenia nie wymagające dodatkowego zasilania. Do obszaru zastosowań ... czytam więcej » Nowoczesne urządzenia mechaniczne nic nie znaczyłyby bez ukrytej w nich elektroniki, dizęki której ... czytam dalej »


Odczyty cyfrowe - przyrządy przeznaczone do wyświetlania położenia »

czytniki cyfrowe Współpracują z przetwornikami przemieszczeń liniowych (liniały) i kątowych (enkodery). Wykonywane są w różnych wersjach dostosowanych do (...) czytam dalej »


1-fazowe liczniki energii elektrycznej - widziałeś to?!

Inteligentny system dystrybucji mocy »

Liczniki energii jakie wybrać moc
Wymagania stawiane licznikom energii elektrycznej zawarte są w normach oraz przepisach (...) czytam dalej » Uniwersalne zastosowanie, w pojedynczych szafach sterowniczych, jak też w kompletnych systemach... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
11/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Instalacje elektryczne na terenie imprez plenerowych – błędy oraz wymagania
  • - Ochrona przed pożarem z wykorzystaniem wyłączników różnicowoprądowych
Zobacz szczegóły
Firma:
KRULEN Technika Świetlna
Województwo:
mazowieckie
Adres:
al. Stanów Zjednoczonych 20a
03-964 Warszawa
Telefon:
22 616 60 54
Strona WWW:
E-mail:

Ciekawe strony

Elektryk na Fixly.pl

EPS System - agregaty prądotwórcze

Producent oświetlenia

Ciekawa Architektura

Instalacje

Literatura fachowa

Rekuperacja

Termomodernizacja

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl