Prezentacja firmy

PANELE LED, ŚWIETLÓWKI LED I OŚWIETLENIE MEBLOWE

Panele sufitowe LEDPanele sufitowe LED

Oferta obejmuje również wysokiej jakości panele sufitowe LED, w tym także do podwieszanych sufitów kasetonowych: kwadratowe, prostokątne, okrągłe, wpuszczane, natynkowe, o parametrach: moc: 12W – 45W, na napięcie 100-240V AC, 230V, 220÷240V, 24V DC, o strumieniu świetlnym 800lm – 4400lm, kącie świecenia 90°, 110°, 112°, 120°, 170°, na diodach SMD2835, SMD4014.

 

 

Świetlówki ledŚwietlówki led

W naszej ofercie posiadamy zarówno świetlówki LED, jak i świetlówki tradycyjne, wykonane w standardzie T8 oraz T5 (jeśli chodzi o średnicę rur) oraz G13 i G5 (klasyfikacja ze względu na trzonek).

 

 

Dowiedz się więcej o szczegółach technicznych komponentów MICROS >>

Dysponujemy dwoma rodzajami świetlówek LED-owych:

• świetlówki przezroczyste, wykonane w standardzie T8 (G13) oraz T5 (G5), (świetlówki w standardzie T5 możliwe do sprowadzenia na zamówienie Klienta) w przedziale mocy od 8W do 22W, dostępne barwy światła to biała zimna, biała czysta oraz biała ciepła, długość od 60 cm do 150cm;
• świetlówki matowe, wykonane w standardzie T8 w przedziale mocy od 9W do 25W, dostępne warianty barwy światła to biała zimna, biała czysta, biała naturalna oraz biała ciepła, długość od 60cm do 150cm; Ich niewątpliwą zaletą jest ciągły strumień światła, a więc brak efektu stroboskopowego.

Świetlówki tradycyjne
Spośród świetlówek tradycyjnych dostępnych w naszej ofercie wyróżniamy:
• świetlówki tradycyjne liniowe, wykonane w standardzie T8 (G13), w przedziale mocy od 18W do 56W, dostępne barwy światła: biała ciepła, biała naturalna, biała zimna, długość od 60 cm do 150cm. Są to świetlówki trójpasmowe, zasilane napięciem 230V AC;
• świetlówki tradycyjne kołowe, wykonane w standardzie T9 (G10q), moc: 22W i 32W, barwa światła biała zimna.

Oświetlenie mebloweOświetlenie meblowe

Z zakresu oświetlenia meblowego polecamy:

• Lampy LED typu Squere • o mocy 1.2W (16 diod LED), strumieniu świetlnym 80 i 85 lm, o barwie światła białej ciepłej i białej zimnej, aluminiowe, a także lampka LED Neo o mocy 1.2W (16 diod LED), strumieniu świetlnym 100 lm, barwie światła białej zimnej, aluminiowa, poziom szczelności IP20;

• W ofercie mamy też zestaw 3 lamp Square wraz z zasilaczem wyłącznikiem i rozdzielaczem w zestawie
Zastosowanie: oświetlenie powierzchni użytkowych
- wnęki meblowe, witryny, szafki itd.;

• Nakładki LED o mocy 1.44W (18 diod LED), strumieniu świetlnym 78lm, barwie światła białej ciepłej, o długości 2m;
Zastosowanie: podświetlenie półek szklanych, witryn w meblach, barków, szafek RTV, szklanych blatów stołów, ekspozytorów reklamowych, gablot
itd.;

• Oczka LED • dostępne są dwa rodzaje montażowe z wpustem i bez, dostępne w wariantach mocy od 1.8W do 3.0W, w trzech rodzajach barwy światła: białej, białej ciepłej naturalnej i zimnej, oferowane oczka są w obudowach plastikowych oraz aluminiowych, z poziomem szczelności IP20.

• Na szczególną uwagę zasługuje model OLM.BC.R3.0W-d80x8_IR, który posiada wbudowany włącznik IR dzięki któremu możemy obsługiwać go bez dodatkowego włącznika.

Zastosowanie: oświetlenie kuchenne;
• Okręgi LED o mocy 1.5W (16 diod LED), strumieniu świetlnym 88 lm, barwie światła białej zimnej, aluminiowe, poziom szczelności IP20;

• Świetlówki LED o mocy 4W, białej ciepłej barwie światła, z funkcją ściemniania, poziom
szczelności IP20;

• Trójkąty LED o mocy 1.2W (6 diod 5050SMD), białej ciepłej barwie światła, strumieniu świetlnym 100lm, klasie szczelności IP20;
Zastosowanie: podświetlenie blatu roboczego np. w meblach kuchennych, itp.; i inne zestawy lamp,

• Nogi LED do kanap i sof, w różnych kolorach; a także akcesoria, a więc: zasilacze, wyłączniki, przedłużacze, rozdzielacze.

Wybrane dla Ciebie


Jakie wybrać kable, przewody i osprzęt kablowy!

kable i przewody - przewodnik

Rozporządzenia CPR, dotyczące kabli i przewodów elektrycznych w zakresie reakcji na ogień. Została przedstawiona klasyfikacja materiałów budowlanych w zakresie reakcji na ogień oraz... czytam więcej »

 


Kamery termowizyjne nawet 40% taniej!

Promocja na kamery termowizyjne FLIR

Tylko do 9 grudnia możesz kupić kamery termowizyjne do prac elektrycznych i energetycznych w dużo niższych cenach... sprawdź za ile »

 


System zasilania gwarantowanego - jaki wybrać?

Rodzaje zasilania

Współczesne urządzenia elektryczne i elektroniczne spełniają ogrom funkcji, których oczekują ich użytkownicy. Są znakomitą pomocą w życiu i pracy, jednak wymagają zadbania o jeden aspekt – niezawodną, łatwo... czytam dalej »

 


Jaki silnik elektryczny wybrać? »

silnik elektryczny

W działaniu wielu maszyn i urządzeń technicznych wymagany jest ruch postępowy lub postępowo-zwrotny. Zazwyczaj ruch ten wytwarzają (...) czytam więcej »

 


Łączniki elektroinstalacyjne - rodzaje i sposób działania?

Oświetlenie zewnętrzne LED - dobór i zastosowanie»

Ranki łączniki gniazdka oswietlenie zewnętrzen LED
W każdej standardowej instalacji elektrycznej w budynku występują gniazda wtyczkowe oraz łączniki. Ich budowa oraz sposób zamocowania zależą od miejsca zainstalowania oraz metody wykonania (...) czytam więcej » Wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego ze źródłami LED przynosi przede wszystkim poprawę efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego. Oświetlenie LED posiada również (...) czytam dalej »

 


Przyrządy kontrolne i pomiarowe - zobacz niezawodne rozwiązania»

narzedzia pomiarowe dla elektryka Miernik napięcia, ciągłości i kolejności faz są zaprojekotwane do testowania napięcia, fazy, polaryzacji, kolejności faz i półprzewodników. Cyfrowy multimetr oraz cyfrowy miernik cęgowy oferują idealne rozwiązania dla wszystkich wymagań i możliwych zastosowań. Mierniki wykorzystują standardowe (...) czytam dalej »


Zobacz jakie oprawy zaprezentowano na Energetab 2019  »

Wiele nowych produktów od najlepszych w branży marek »

Samochody elektryczne i  mobilne stacje elektronika
Oświetlenie awaryjne ma zapewnić bezpieczne opuszczenie zajmowanych przestrzeni podczas awarii zasilania opraw oświetlenia podstawowego. Niejednokrotnie zanik oświetlenia podstawowego nie jest spowodowany zwykłą awarią zasilania czy wyłączeniem(...) czytam więcej » Poznaj pierwszy w branży przewodnik elektroniczny po złączach. Internetowe narzędzie referencyjne ułatwiające dobór złączy. (...) chcę zobaczyć »

 


Odpowiednie oświetlenie - prawidłowy dobór oświetlenia w projekcie »

projekt oświetlenia Są takie miejsca w domu, o których nie myśli się w pierwszej kolejności. Zostawia się je na później, dopiero wtedy, gdy zadba się o ważniejsze pomieszczenia. Tak jest często (...) czytam dalej »

 


Jak zapewnić bezprzerwowe zasilanie gwarantowane? »

Kolektor słoneczny – urządzenie do konwersji energii promieniowania słonecznego na ciepło »

zasilanie gwarantowane panele słoneczne
Co rusz znaczenie tego problemu uświadamiają nam przechodzące nad naszym krajem orkany i wichury oraz widmo blackoutu, wynikające z pojawiającego się latem ogromnego zapotrzebowania na ... czytam więcej » Udział energii słonecznej w Polsce jest bardzo niski i według urzędu statystycznego, pozyskanie energii z promieniowania słonecznego w porównaniu do innych źródeł odnawialnych w 2017 roku wyniósł niecałe 1%.... czytam dalej »

Szafy energetyczne, sterowniczne, rozdzielcze - dlaczego nie wiesz co wybrać? »

szafy rozdzielcze i sterownicze Zgrupowanie urządzeń elektroenergetycznych wraz z szynami zbiorczymi, połączeniami elektrycznymi, elementami izolacyjnymi i osłonami, służący do rozdziału energii elektrycznej i łączenia oraz ... czytam dalej »


Bezprzewodowa automatyka domowa - i możesz sterować wszystkim w domu »

Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami !

Automatyka domowa - sterowaniem ze smatfona Projektowanie listew - oprogramowanie
Nowoczesny smartdom powinien być gotów na każde życzenie. Dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej dają Ci zdalną kontrolę nad funkcjami Twojego domu - oświetleniem, roletami, ogrzewaniem ... czytam więcej » Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami oraz profesjonalnego opisywania oznaczników do złączek szynowych, przewodów, kabli, urządzeń i instalacji. Oprogramowanie dostępne jest bezpłatnie na stronie www ... chcę poznać »

Małe, średnie i duże systemy sterowania »

Sterowniki plc Jeszcze kilka lat temu sterowniki PLC „tylko” wspierały pracowników przy wykonywaniu monotonnych zadań i zwiększaniu szybkości produkcji. Aktualnie każda produkcja ... czytam dalej »


Złącza silnoprądowe - czy silikon sobie poradzi?

Złącza silnopradowe Czy możemy zastosować elastyczne przewody silikonowe i czy są one odporne na uszkodzenie i wysokie temperatury? Przykładowo dla przekroju kabla 240 mm2 ... chcę obejrzeć »


Może Cię to zainteresuje ▼

Wyświetlacz cyfrowy - jaki wybrać?

Technologie robotyczne zgodne z koncepcją Industry 4.0 » »

wyświetlacze cyfrowe robotyka i automatyka
Współpracujący z dowolnym nadajnikiem sygnału w standardzie 4-20 mA. Urządzenia nie wymagające dodatkowego zasilania. Do obszaru zastosowań ... czytam więcej » Nowoczesne urządzenia mechaniczne nic nie znaczyłyby bez ukrytej w nich elektroniki, dizęki której ... czytam dalej »


Odczyty cyfrowe - przyrządy przeznaczone do wyświetlania położenia »

czytniki cyfrowe Współpracują z przetwornikami przemieszczeń liniowych (liniały) i kątowych (enkodery). Wykonywane są w różnych wersjach dostosowanych do (...) czytam dalej »


1-fazowe liczniki energii elektrycznej - widziałeś to?!

Inteligentny system dystrybucji mocy »

Liczniki energii jakie wybrać moc
Wymagania stawiane licznikom energii elektrycznej zawarte są w normach oraz przepisach (...) czytam dalej » Uniwersalne zastosowanie, w pojedynczych szafach sterowniczych, jak też w kompletnych systemach... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
11/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Instalacje elektryczne na terenie imprez plenerowych – błędy oraz wymagania
  • - Ochrona przed pożarem z wykorzystaniem wyłączników różnicowoprądowych
Zobacz szczegóły
Firma:
MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic
Województwo:
małopolskie
Adres:
ul. E. Godlewskiego 38
30-198 Kraków
Telefon:
+48 12 636 95 66
Faks:
+48 12 636 93 99
Strona WWW:
E-mail:
NIP:
677-00-44-350

Ciekawe strony

Elektryk na Fixly.pl

EPS System - agregaty prądotwórcze

Producent oświetlenia

Ciekawa Architektura

Instalacje

Literatura fachowa

Rekuperacja

Termomodernizacja

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl