Blogi // Okiem reportera

 

Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

ENERGETAB 2012
 kuczynk  |  13.09.2012
25. edycja Targów Energetab zgromadziła ponad 700 wystawców z kraju i zagranicy.
25. (jubileuszowe) Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie - ENERGETAB 2012, odbędą się w dniach od 11 do 14 września.
Bezpieczeństwo użytkowników instalacji elektrycznej powinno być nadrzędnym celem instalatora. Rzeczywistość bywa zatrważająca ?
Czytelnik podpisujący się Karol przesłał zdjęcia przedstawiające instalację elektryczną kotłowni w piwnicy jednego z krajowych urzędów oraz podłączenie silnika prądu stałego w akumulatorowym wózku widłowym.
Bezpieczeństwo użytkowników powinno być najważniejsze dla instalatora. Rzeczywistość bywa jednak różna…
O dobrze działającej instalacji można tylko pomarzyć. Miałem okazję widzieć instalację CO wykonaną jak na załączonych zdjęciach...
Przykładem może być instalacja teleinformatyczna na dachu jednego z hoteli. Instalator umożliwił „obejrzenie pioruna” na ekranie komputera. Niestety i tak można ...
W odróżnieniu od poprzedniego wpisu teraz prezentuję kilka zdjęć nie przyprawiających o palpitację serca. Zachęcam do obejrzenia również przepięknej kirgiskiej przyrody. Dobrego oglądania!
Pamiątki z wakacji
 kuczynk  |  14.08.2012
Będąc na wakacjach nawet w najbardziej odległym rejonie świata używamy urządzeń elektrycznych. Czy zastanawialiście się Państwo jaka jest infrastruktura techniczna dzięki, której mamy energię elektryczną?
Nie ma jak… w hostelu
 kuczynk  |  26.07.2012  |  2
Jeden z naszych czytelników, podpisujący się Amadeusz, miał okazję spać w hostelu wyposażonym w instalację elektryczną pokazaną na przesłanych zdjęciach.
„Watowane” bezpieczniki
 kuczynk  |  23.07.2012  |  1
Zdjęcie przedstawia „watowane” bezpieczniki, a płynące przez nie prądy mogą powodować pożar instalacji.
Europejska zagadka
 kuczynk  |  19.07.2012  |  9
Czasem instalacje kolejowe mogą wyglądać jak na zdjęciu naszej czytelniczki.
Konie elektryczne
 kuczynk  |  16.07.2012
Ile razy widzieliście wokół siebie wadliwie wykonane lub odwrotnie, wykonane z najwyższą starannością, urządzenia i instalacje elektryczne?
Strona: 36 z 36
1-2/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 1-2/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania transformatorów elektromedycznych bloku operacyjnego szpitala
  • - Zasady wprowadzania do obrotu i stosowania urządzeń przeciwpożarowych
Zobacz szczegóły

PGE zmodernizuje linię Krasnystaw-Rejowiec

Jak podaje portal cire.pl, jeszcze w tym roku linia PGE 110kV Krasnystaw-Rejowiec w woj. lubelskim ma zostać zmodernizowana. Dzięki inwestycji ma wzrosnąć pewność zasilania na tym obszarze.

Nowa kamera termowizyjna FLIR T840

FLIR Systems wprowadziła na rynek nową kamerę termowizyjną FLIR T840 należącą do serii T. Wysokiej rozdzielczości model T840 ma jaśniejszy wyświetlacz oraz wbudowany wizjer pomagający...
System zarządzania energią EMS CX 3

System zarządzania energią EMS CX3

Firma Legrand wprowadziła do sprzedaży nową, innowacyjną ofertę urządzeń do pomiaru, stałej kontroli i sterowania instalacją elektryczną w budynku, zarówno lokalnie w...
Cantoni Motor S.A. Cantoni Motor S.A.
Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl