Blogi // Okiem reportera

 

Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

Niestety nawet starannie wykonana instalacja kilkanaście lat temu bez konserwacji może wyglądać jak na załączonych zdjęciach.
Bezmyślność wykonawców często jeży włosy na głowie...
Tym razem ciekawostką jest co spowodowało uszkodzenie akumulatora w zasilaczu UPS?
Brak właściwej konserwacji skutkuje awariami i uszkodzeniami instalacji oraz urządzeń elektrycznych.
Zgadzam się z Czytelnikami, że wypalone połączenie nie należą do rzadkości.
Jeden z naszych czytelników imieniem Marek przesłał zdjęcie prezentujące elektryczny podgrzewacz wody zamontowany bezpośrednio w kabinie prysznicowej. Owinięcie torbą foliową zapewnia "podwójne IP"?!
Opinie czytelników cz.1
Okiem  Reportera  |  04.10.2012  |  6
Tym razem zapraszam do wyrażania Państwa opinii na temat instalacji elektrycznych. Poniżej prezentuję zdjęcia zasilania tymczasowego jednej z imprez masowych.
Targom towarzyszyły konferencje i seminaria oraz bardzo wiele mniej formalnych ale równie ważnych spotkań wystawców z ich klientami - wymagającymi i odpowiadającymi za poważne inwestycje i modernizacje w polskiej energetyce.
Spośród prawie 80 innowacyjnych produktów zgłoszonych do konkursu targowego na wyróżniający się produkt, komisja konkursowa wyróżniła kilka z nich:
25. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2012 dobiegły końca. Jubileuszowa edycja targów zgromadziła rekordową liczbę 713 wystawców. ENERGETAB 2012 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej, na których wystawcy z kilkunastu krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej zaprezentowali najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty i materiały służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.
Jakiś czas temu znajomy pokazał mi zdjęcia nowo wykonanej instalacji i prosił o informację co na ten temat myślę...
Można być przekonanym, że już gorzej być nie może... Jednak zdjęcia przesłane przez czytelnika podpisującego się imieniem Marcin, są zatrważające...
ENERGETAB 2012
 kuczynk  |  13.09.2012
25. edycja Targów Energetab zgromadziła ponad 700 wystawców z kraju i zagranicy.
25. (jubileuszowe) Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie - ENERGETAB 2012, odbędą się w dniach od 11 do 14 września.
Strona: 36 z 37
5/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 5/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
  • - Oświetlenie boisk piłkarskich zgodnie z wymaganiami klas oświetleniowych
Zobacz szczegóły
Enkodery ETHERNET AFS/AFM60A

Enkodery ETHERNET AFS/AFM60A

Rynek systemów przemysłowych dynamicznie się rozwija, a standard Industrial Ethernet jest przyszłością systemów komunikacji. Wydajność standardu Fast Ethernet,...
Cantoni Motor S.A. Cantoni Motor S.A.
Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl