Artykuł sponsorowany

Fixly.pl - prosty sposób na zlecenia elektryczne

 fixly.pl  |  17.06.2019  |  1
fixly.pl

Choć na usługi elektryków jest wciąż duże zapotrzebowanie, to wielu fachowców szuka pracy na własną rękę, by zapełnić swoje grafiki zleceniami. Odpowiedzią na potrzeby elektryków jest Fixly.pl - serwis, który pozwala wybierać interesujące zapytania i łączy bezpośrednio ze zlecającymi.

Zlecenia nie tylko z poleceń

Dla wielu elektryków najlepszym źródłem nowych zleceń są polecenia. Wiążą się jednak z koniecznością oczekiwania aż pojawi się zainteresowany klient. Z kolei ogłoszenia w gazetach i na słupach mają coraz mniejsze znaczenie w branży.

Z pomocą jednak przychodzi Internet, który daje dużo szersze możliwości na znalezienie ciekawego i dobrze płatnego zlecenia. Jedną z opcji jest Fixly, gdzie w odróżnieniu od typowych ogłoszeń internetowych czy strony WWW to fachowiec wybiera, które zapytanie go interesuje.

Czym jest Fixly?

Fixly to serwis, który pomaga w znajdowaniu zleceń m.in. w zakresie budowy, remontów, instalacji, a także usług elektrycznych. Fachowiec jest informowany o nowych zapytaniach, które znajdują się w zasięgu jego ręki.

Podstawą działania serwisu jest to, że wykonawca sam decyduje, czy jest nimi zainteresowany. Założenie konta na Fixly jest bezpłatne, wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak imię, nazwisko, miejscowość, w której prowadzona jest działalność oraz dane kontaktowe. Fachowiec wybiera jedną z 12 dostępnych kategorii usług, których zakres można doprecyzować  po rejestracji, w ustawieniach konta.

Polecany elektryk

Po wykonaniu zlecenia na Fixly elektryk może zostać oceniony przez zlecającego. Zbieranie pozytywnych opinii to klucz do sukcesu i pełnego grafiku zleceń. Oceny na Fixly stanowią formę poleceń, a użytkownicy najczęściej nimi kierują się przy wyborze fachowca.

Elektryk, który posiada dużo dobrych opinii może zostać wyróżniony jako “Polecany”. Potwierdza to dodatkowo jego umiejętności i jest najprostszą drogą do dużej ilości zleceń.

Dodatkowo, specjalnie dla nowych elektryków na Fixly udostępniono możliwość dodawania ocen na profilu od dotychczasowych klientów.Mogą wystawić fachowcowi opinię za dawną realizację - wystarczy, że potwierdzą swoją tożsamość posiadając konto na Facebooku lub poprzez SMS. Dzięki temu już po rejestracji elektryk może zebrać dobre oceny i zarabiać z Fixly.

Komentarze

(1)
paulinawm | 05.09.2019, 02:53
Dla elektryków może być bardzo przydatne :)
   1 / 1   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
COMEX S.A. COMEX S.A.
O firmie COMEX S.A. od początku swojej działalności, tj. od 1987 zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie zasilania...

Ciekawe strony

Elektryk na Fixly.pl

EPS System - agregaty prądotwórcze

Producent oświetlenia

Ciekawa Architektura

Instalacje

Literatura fachowa

Rekuperacja

Termomodernizacja

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl