Artykuł sponsorowany

System YESLY – teraz jeszcze lepiej dopasowany do Twoich potrzeb

 Finder Polska Sp. z o.o.  |  24.04.2019

Finder poszerza gamę produktów systemu YESLY o nowe typy wielofunkcyjnych aktuatorów i ściemniaczy oświetlenia przeznaczonych do montażu w puszkę fi 60 mm.

Wierzymy, że komfortowe życie powinno być dla każdego. Idąc naprzeciw wymaganiom użytkowników naszych komponentów, połączyliśmy doświadczenie z przemysłu i wieloletnią praktykę w automatyce budynkowej. Stworzyliśmy prosty w użytkowaniu i konfiguracji system inteligentnego domu. Yesly to produkty pozwalające nie tylko zautomatyzować dom i mieszkanie.

Czy YESLY jest dla Ciebie?

YESLY daje wolność. Możesz rozpocząć już od jednego elementu, a następnie zwiększając ich ilość rozszerzyć działanie systemu YESLY na cały dom. Podłącz elementy do istniejącej instalacji bez kosztownych remontów i specjalnych magistrali sterowniczych. Cała komunikacja z telefonem i bezprzewodowymi przyciskami odbywa się za pomocą połączenia bluetooth.

Zastosowania YESLY są bardzo szerokie, możesz wykorzystać je do takich rzeczy jak:

  • Płynne sterowanie poziomem oświetlenia w pokoju dziecka.
  • Zdalne sterowanie oświetleniem w sypialni.
  • Sterowanie oświetleniem w pokoju osoby chorej, za pomocą bezprzewodowego przycisku przy łóżku.
  • A nawet bardzo wymagających jak scenariusze (sceny). Stwórz tryb pracy taki jak np. kinowy - po wciśnięciu jednego przycisku możesz opuścić rolety, wyłączyć lub ściemnić oświetlenie, włączyć rzutnik i opuścić ekran.

Zastosowań jest wiele, a firma Finder pomoże Ci w realizacji Twoich marzeń. Poznaj rozwiązania firmy Finder >>

Konfiguruj i steruj za pomocą swojego telefonu

Konfiguruj i steruj za pomocą swojego telefonu

To proste, potrzebujesz tylko smartfona z systemem Android lub IOS. Konfiguracja odbywa się za pomocą aplikacji Finder Toolbox, a użytkowanie za pomocą Finder Yesly. Możesz podzielić cały swój dom na pokoje. Każdy z użytkowników może sterować całością domu lub tylko wybranymi pokojami albo strefami.
Uwolnij się od centralek smart home, w YESLY nie występują elementy pośredniczące, możesz sterować wszystkim, co jest w zasięgu twojego telefonu. Dzięki zastosowaniu bluetooth 4.2 nie musisz martwić się o ilość fal elektromagnetycznych w Twoim mieszkaniu. Komunikacja odbywa się tylko wtedy, gdy wysyłasz polecenie do urządzenia wykonawczego.

Umożliwianie dostępu do systemu innym użytkownikom jest łatwe. Zainstaluj aplikację Finder Yesly na kolejnym urządzeniu, zaloguj je i prześlij plan, wpisując mail odbiorcy, podany w logowaniu nowego urządzenia, w swojej aplikacji. To proste!

Mnogość zastosowań i prostota

Yesly to dwa elementy wykonawcze – aktuator i ściemniacz.

Wielofunkcyjne aktuatory YESLY 13.22, 13.S2, 13.72

Są to urządzenia dwukanałowe - pozwalają na niezależne sterowanie dwoma odbiornikami za pomocą zwykłych monostabilnych przycisków. Mogą jednak pełnić wiele funkcji. Koniec z dobieraniem elementu wykonawczego do konkretnego zadania – postawiliśmy na uniwersalność.

Wielofunkcyjne aktuatory YESLY 13.22, 13.S2, 13.72

Typ 13.22 to elektroniczny wielofunkcyjny przekaźnik przeznaczony do montażu w puszkę fi 60 mm. Może realizować do 20 różnych funkcji (impulsowych, czasowych lub automatu do klatek schodowych) dedykowanych dla oświetlenia oraz wentylatorów. Zakres działania tego przekaźnika uzupełnia aktuator typu 13.S2 przeznaczony głównie do sterowania roletami i elektrycznymi zasłonami.

Możliwości obydwu tych przekaźników łączy w sobie aktuator typu 13.22 kompatybilny z najpopularniejszymi włoskimi przełącznikami: AVE, BTicino, Gewiss, Simon-Urmet, Vimar. Skontaktuj się z naszymi ekspertami >>

Ściemniacz oświetlenia 15.21, 15.71

Potrzebujesz przyjemniejszej atmosfery w pokoju? Oglądasz film? Chcesz zostawić delikatne oświetlenie w pokoju dziecięcym na czas zasypania i wyłączyć je jak pójdzie spać?

Ściemniacz oświetlenia 15.21, 15.71

Te funkcjonalności zapewni Ci nasz ściemniacz. Typ 15.21 jest dostosowany do monażu w puszkę fi 60 mm, natomiast typ 15.71 jest kompatybilny z najpopularniejszymi gniazdami i przełącznikami ściennymi: AVE, BTicino, Gewiss, Simon-Urmet, Vimar. Wystarczy podłączyć go do istniejącej instalacji i upewnić się, że źródła światła są ściemnialne.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapomnieć o problemie mrużących „żarówek” przy niskim poziomie jasności. Możesz wybrać jeden z wielu dostępnych trybów ściemniania przy konfiguracji urządzenia, dostosowany do Twojego źródła światła. Można też ustawić tryb Automatyczny, wtedy ściemniacz nauczy się współpracować z Twoją „żarówką”.

Jest niezwykle wszechstronny i nadaje się do każdej aplikacji, ze ściemnianymi lampami LED i CFL, lampami halogenowymi, statecznikami elektronicznymi oraz wieloma innymi.

Uwolnij się od kosztownych remontów

YESLY to nie tylko elementy wykonawcze. To też bezprzewodowe i bezbateryjne przyciski. Jeśli pojawi się potrzeba dodania wyłącznika, to można to zrealizować instalując przycisk BEYON. Nie musi być przytwierdzony do żadnej powierzchni. Jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym i białym. Dzięki magnetycznej podstawce możesz zainstalować go na lodówce, przy szafce albo na lampie, którą zamierzasz sterować. W zestawie znajduje się też specjalna magnetyczna nalepka. Można dzięki niej przytwierdzić bezprzewodowy przycisk do niemetalicznych powierzchni.

Finder

Dostępne są dwa wykonania 2-przyciskowe i 4-przyciskowe pozwalające na realizację wielu funkcji. Możemy swobodnie przydzielać zadania dla klawiszy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeden z nich odpowiadał za konkretny obwód np. włączenie i wyłączenie światła, drugi za współpracę z obwodem ściemnialym, trzeci za sterowanie roletami, a czwarty był przypisany do scenariusza (sceny) np. wyłączenie całego oświetlenia w domu i opuszczenie rolet. Silikonowa nakładka na przycisku może zostać wymieniona na jeden z trzech dostępnych kolorów, które znajdują się standardowo w opakowaniu z przyciskiem BEYON (niebieski, ciemnoszary i biały).

Zapomnij o wymianie baterii – przycisk Findera nie wymaga ich do pracy.

Twój dom zapewni Ci teraz wyjątkowy komfort, a przyciski mogą być w dowolnych miejscach, spełniając to, czego od nich oczekujesz.

Finder - system YESLY

Finder - system YESLY

Przyciski systemu YESLY mogą być zamontowane na dowolnej powierzchni

YESLY może być niewidoczne

Elementy wykonawcze mogą zostać obsadzone w ramkach lub pracować w puszkach elektroinstalacyjnych, dzięki dwóm systemom obudowy. Pierwszy z nich dostosowany jest do włączników typu „włoskiego”, a drugi, najbardziej popularny w Polsce, to system montażu osprzętu w puszkach fi 60 mm. Ten właśnie system pozwala na to, że Twój inteligentny dom jest zupełnie niewidoczny dla oka.

Całość sterowania bezprzewodowego można zrealizować za pomocą telefonu, a dom wyposażyć w monostabilne łączniki przewodowe podłączone do modułów YESLY. Zapewni to klasyczny wygląd i funkcjonalność, ale jednocześnie nowoczesność i wygodę.

System Finder YESLY nie wymaga prowadzenia specjalnych przewodów sterowniczych w ścianach, bez wygórowanych kosztów można go podłączyć do istniejącej już instalacji elektrycznej. Dzięki swojej konstrukcji nie musi być instalowany w specjalnych rozdzielnicach schowanych np. w garażu.
Jeśli to, co widzisz działa, to znaczy, że niewidoczne spełnia swoją rolę.

Finder Finder Polska Sp. z o.o.
60-175 Poznań
ul. Malwowa 126
tel. 61 865 94 07, faks 61 865 84 26
finder.pl@findernet.com
www.findernet.com

(finder, yesly, System YESLY, Ściemniacz oświetlenia, inteligentny dom)

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
6/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Wpływ stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych na sieć elektroenergetyczną
  • - Projekt zasilania oświetlenia terenu bazy logistycznej
Zobacz szczegóły
Cantoni Motor S.A. Cantoni Motor S.A.
Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl