Artykuł sponsorowany

Pierwszy oscyloskop klasy średniej z pasmem 8 GHz i prędkością próbkowania 25 GS/s jednocześnie na wszystkich 4 kanałach

 TESPOL Sp. z o.o.  |  09.08.2018  |  2
TESPOL

Tektronix oferuje jeszcze większą prędkość próbkowania oraz najniższy poziom szumów zapewniając najwyższą wiarygodność pomiaru dzięki MSO serii 6 Mixed Signal Oscilloscope.
Pierwszy oscyloskop klasy średniej z pasmem 8 GHz i prędkością próbkowania 25 GS/s jednocześnie na wszystkich 4 kanałach.
Zapewnia oszczędności przy projektowaniu systemów wbudowanych. Umożliwia szybki zwrot inwestycji.

BEAVERTON, Oregon, 17 lipca 2018 r. - Tektronix, Inc., wiodący dostawca rozwiązań pomiarowych, przedstawił oscyloskop MSO serii 6. Nowy oscyloskop zwiększa próg wydajności oscyloskopów klasy średniej do pasma 8 GHz i częstotliwości próbkowania 25 GS/s na wszystkich 4 kanałach - pierwszy w branży w tej klasie oscyloskopów - aby sprostać potrzebom projektantów pracujących nad szybszymi, bardziej złożonymi systemami wbudowanymi. Dzięki próbkowaniu 25 GS/s, we wszystkich kanałach, projektanci mogą wyświetlać jednocześnie do czterech sygnałów z ogromną dokładnością. Przykładowo, zegar DDR3 i trzy kanały danych DDR3 mogą być przeglądane i analizowane w tym samym momencie, skracając czas potrzebny do pełnej charakteryzacji projektu, niż miałoby to miejsce z wykorzystaniem przyrządu, który dzieli systemy próbkowania między kanałami.

TESPOL

Nowy oscyloskop MSO serii 6 zapewnia większą dokładność pomiaru dzięki wejściom o niskim poziomie szumów, szczególnie w zakresie o najwyższej czułości, przy wykonywaniu pomiarów dla których jest to bardzo istotne. Przykładowo, nowoczesne projekty systemów wbudowanych wymagają precyzyjnych zasilaczy prądu stałego do zasilania układów ASIC i FPGA. W takich zastosowaniach oscyloskopy MSO serii 6 umożliwiają projektantom pomiar toru zasilającego DC z większą rozdzielczością i dokładnością, skracając czas potrzebny na analizę wpływu wysokich częstotliwości na tor zasilania w badanym projekcie. Dowiedz się więcej >>

Oparty na tej samej przełomowej platformie, co popularny oscyloskop MSO serii 5, oscyloskop MSO serii 6 zapewnia równie łatwą rozbudowę funkcjonalności. Wprowadzony w ubiegłym roku oscyloskop MSO serii 5, laureat licznych nagród przyznanych przez przedstawicieli wielu branż, był wynikiem projektu rozpoczętego od podstaw. Zawiera wiele innowacji, które zastosowano w przypadku oscyloskopów MSO serii 6, w tym niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika, pojemnościowy 15.6-calowy ekran dotykowy z funkcją „chwyć i przybliż”, innowacyjne wejścia FlexChannel®, 12-bitowy ADC, który może dostarczyć do 16 bitów w rozdzielczości pionowej, całkowicie nowe przemysłowe wzornictwo oraz opcjonalny system operacyjny Windows 10.

"Trend w kierunku wyższej wydajności systemów wbudowanych jest teraz w pełnym rozkwicie i nieustannie rośnie" - powiedział Chris Witt, dyrektor generalny, Time Domain Business Unit, Tektronix. "Nasi klienci opracowujący te systemy potrzebują większej przepustowości i mniejszych szumów, ale wciąż chcą mieć użyteczność, łatwość dołączenia sond i kompaktową budowę oscyloskopów klasy średniej. Dzięki MSO serii 6 zapewniamy najlepsze w swojej klasie połączenie wydajności i użyteczności, które zwiększy produktywność i skróci czas wejścia produktu na rynek."

TESPOL

Nowa jakość szczegółowości sygnału

Aby sprostać potrzebie uszczegółowienia przy pomiarach coraz szybszych sygnałów, oscyloskop MSO serii 6 został wyposażony w nowy przedwzmacniacz o niskim poziomie szumów, TEK061, który znacznie obniża szum, szczególnie w przypadku sygnałów, które znajdują się w przedziale setek miliwoltów. Dzięki prędkości próbkowania 25 GS/s na czterech kanałach jednocześnie, instrument zapewnia 16-bitową rozdzielczość z częstotliwością 200 MHz, w trybie High Res (High Resolution). Oznacza to, że projektanci nie tylko widzą zakłócenia na swojej szynie zasilania, ale mogą mierzyć je z poziomem dokładności, który do tej pory był nieosiągalny dla oscyloskopu.

Podobnie jak oscyloskopy MSO serii 5, oscyloskopy MSO serii 6 dają ogromne możliwości rozszerzenia funkcjonalności. Modele są dostępne z wbudowanym generatorem arbitralnym/funkcyjnym, darmowym DVM (cyfrowy woltomierz) i licznikiem częstotliwości wyzwalania po rejestracji produktu, opcjami dekodowania protokołów oraz możliwością wyboru systemu operacyjnego. Zaufaj doświadczonym pracownikom firmy TESPOL >>

Podobnie jak w przypadku oscyloskopów MSO serii 5, dodanie sondy logicznej TLP058 zamienia każde z czterech wejść FlexChannel w osiem wejść cyfrowych, zapewniając najbardziej elastyczną konfiguracje MSO. Seria 6 ma również możliwość zwiększenia pasma przenoszenia, zaczynając od 1 GHz do 8 GHz dzięki prostej aktualizacji licencji bez konieczności wysyłania oscyloskopu do producenta.

Rozszerzone dekodowanie oraz analiza

W przypadku platform nowej generacji firma Tektronix jest zobowiązana dostarczać nowe funkcje, aby sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom rynku, dając inżynierom pewność, że podejmują właściwą decyzję, wybierając oscyloskop Tektronix. Od czasu premiery MSO serii 5, Tektronix dodał następujące funkcje, które będą dostępne na obu platformach:

  • opcje dekodowania i wyzwalania dla magistrali CAN FD, MIL-STD-1553, ARINC429 i SENT,
  • testy zgodności dla Automotive Ethernet i USB 2.0,
  • zaawansowana analiza mocy z dwiema darmowymi aktualizacjami,
  • nowe, bezpłatne funkcje, w tym pamięć segmentowa (FastFrame) i ulepszona automatyczna konfiguracja nastaw oscyloskopu,
  • w związku z prezentacją oscyloskopów MSO serii 6, Tektronix udostępnia także funkcję Visual Trigger i nową opcję dla wyzwalania i dekodowania szeregowego sygnału SPMI - magistrali zarządzania energią MIPI.

Nowe sondy

Aby ułatwić pomiar szybkich sygnałów, Tektronix wprowadza serię nowych sond o wysokiej wydajności, dostosowanych do poziomu oscyloskopów MSO serii 6. TDP7700 to seria sond typu TriMode ™ o szerokości pasma 4, 6 lub 8 GHz. Sondy TriMode™ umożliwiają inżynierom wykonywanie pomiarów sygnału niesymetrycznego, różnicowego i wspólnego dla potrzeb szybkiej analizy magistral, bez konieczności zamiany sond.

Serie TriMode ™ wykorzystują technologię złącza TekFlex ™, które zawiera aktywny bufor na jej wejściu w celu uzyskania najlepszej wierności sygnału, jednocześnie ograniczając naprężenia mechaniczne w punktach testowych i obsługuje różne metody podłączania do badanego urządzenia - końcówki lutownicze, bezpośrednie połączenie oraz sondy pomiarowe przystosowane do trzymania w dłoni.

Dodatkowo sondy TAP4000 i TDP4000 rozszerzają zakres aktywnych, niesymetrycznych oraz różnicowych sond Tektronix z możliwością ich wykorzystania w paśmie do 4 GHz.

Dostępność i cena

MSO serii 6 jest już dostępny w sprzedaży, a globalne dostawy planowane są na jesień 2018 r. Ceny katalogowe zaczynają się od 19,600 GBP dla modeli 1 GHz. Sondy TDP7700, których wysyłka również planowana jest jesienią, kosztują od 6,380 GBP.

Zastanawiasz się, co jeszcze zamierza Tektronix? Sprawdź Tektronix Bandwidth Banter i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od Tektronix na Twitterze i Facebooku.

Informacje o Tektronix

Firma Tektronix, z siedzibą w Beaverton w stanie Oregon, dostarcza innowacyjne, precyzyjne i łatwe w obsłudze urządzenia pomiarowe i monitorujące, które rozwiązują problemy, poszerzają wiedzę i umożliwiają rozwój. Tektronix od ponad 70 lat znajduje się w czołówce cyfrowej epoki. Dołącz do nas na drodze innowacji na TEK.COM.
Wyłącznym autoryzowany dystrybutorem oraz serwisem produktów Tektronix na terenie Polski jest firma Tespol Sp. z o.o.

TESPOL Tespol Sp. z o.o.
ul. Klecińska 125, 54-413 Wrocław
(na terenie Wrocławskiego Parku
Technologicznego, budynek Beta)
tel. +48 71 783 63 60
fax +48 71 783 63 61
tespol@tespol.com.pl

(tespol,oscyloskop MSO serii 6, oscyloskopy)

Komentarze

(2)
www.ugeltacna.gob.pe | 11.08.2018, 05:53
ICO is a type of crowdfunding, used by startups.
Reached 29 million customers on 000webhost - free internet growth studying platform, and Hostinger - webhosting companies.
DigitalX is a Blockchain Technology Firm primarily based out of Perth and New York.
We also help fiat pegged tokens and crypto pegged tokens that can be transferred between NEM and
Ethereum blockchains. (a) MNTP tokens are being created as ERC-20 tokens
on the Ethereum protocol. Also, in the future, tokens are deliberate to be positioned on different inventory exchanges as nicely.
Traders submit a withdraw request to the smart contract which then allows them to withdraw the ether quantity corresponding to their tokens' web-asset worth (less a 1% trading price).


DMarket allows one-click sale or exchange of every digital merchandise among all video games on any platform.
1. Having acquired ETH on your pockets , select «Ship Ether to
this point, it has charged two firms with ICO fraud.

Slightly all you are able to do is pan the camera round Ico temporarily
to maybe see what's around you, which typically lends a
frisson of Fake Issue to the platforming sequences. After your ETH is efficiently
transferred - our good contract will ship the corresponding quantity of
indaHash tokens to your wallet. If you don't agree to these phrases of
token sale, don't make any contribution to the Firm and don't buy
MNTP tokens. As soon as the preliminary providing is over,
SAT token holders will have the ability to trade their tokens on listed
cryptocurrency exchanges.

Chief Enterprise Development Officer of Lykke AG,
the Fintech Firm of the Year 2017” which is awarded by a European Fee competition (Digital
Champion Cyprus). Draper earlier this 12 months participated for the first
time in an ICO, shopping for the digital forex Tezos,
a rival blockchain platform, in what was a $232 million fundraising round.
She is highly all in favour of matters related to Monetary Know-how,
Blockchain, decentralization, and artificial intelligence.
Tokens will be exchanged for ETH, and BTC, via trade providers.


Jukka has an extensive career in the startup corporations
and a proven track file in increasing an organization from a scratch to a
viable business. (a) The Company will conduct
the Sale in the course of the Sale period (the "Sale Period"), which can begin September 20, 2017 (the "Sale Beginning Date")
and finish both on October 20, 2017 (the Sale Finish Date”) or on the date when the cap amount of MNTP tokens equal to Seven million (7,000,000) (the "Cap Quantity") has been offered,
whichever is earlier.

COMSA supplies Zaif change to checklist your ICO token, and its payment service to allow your token holders to spend it.
We additionally provide non-public blockchain software mijin”, to let you
handle tokens within the inside blockchain ledger in your system.
On agency in addition to the corporate side she has experienced how efficient performance advertising works
for firms. Franchisees will provide services to clients (transportation), pay
drivers on a twin mannequin - in ALTOCAR tokens and in a currency.
It might probably feel like ICOs are all over the place — at least
a number of usually begin daily Buyers during a presale interval might e-mail a vendor and
personally conduct a transaction.

Share it to your social networks and stand up to 5% bonuses from the tokens bought throughout ICO by way of your hyperlink.
The Company will preserve a file of every transfer or fee acquired by the Firm inside
the Sale (whether or not in Ethereum or Bitcoin) together
with (i) Payment Currency; (ii) amount obtained; (iii) the time the switch had been received;
(iv) wallet tackle from which the payment had been despatched.
In an ICO campaign, a share of the cryptocurrency is sold to early
backers of the mission in change for legal tender or different cryptocurrencies.


You'll recieve your reward tokens one month after ICO
ends. In 2016, he based Chaineum SAS (ICO
advise & blockchain Strategy), Blockness SAS (Blockchain Consulting), the BeAchain (Blockchain Oriented
Objects) venture and France Blocktech (blockchain ecosystem
organization). If someone desires to purchase the tokens they send a
particular amount of ether to the crowd-sale handle. Peter
advises purchasers on Cash and Token gross sales as well as regulated financial companies.

ICandy Interactive Restricted is a leading Southeast Asia mobile video games improvement firm listed on the Australian Securities Exchange. http://www.ugeltacna.gob.pe/foro/index.php?topic=475587.0
Recommended Site | 13.08.2018, 23:41
Initial coin providing ICO checklist, data, interviews, analysis and much more.
During an ICO, the buyers buy the tokens at a previous established price.
Positive or adverse market news can be a deciding issue as to if a coin's value moves up or down. Over the course of the last two weeks I have had over
10 companies directly contact me to assist them launch an Preliminary
Coin Offering ICO”. Ripple pre-mined 1 billion XRP tokens and bought it to willing investors
for bitcoin or fiat currencies in return. After the ICO you'll need to listing your token on the exchanges.
When it comes to the numbers, ICOs have raised US$327m to this point by means
of fund raising, compared with US$295m raised by
venture capitalists representing blockchain begin ups, VCs falling behind this year for the primary time because the numbers of ICOs proceed to extend.


Whereas the SEC is wanting into the newest fund raising FAD, it has
also come out and announced that they may start to focus in ICOs should they become a
major factor of the marketplace for investments and a triggering event takes place,
with corporations trying to elevate capital by way of ICOs
turning into subject to both regulatory and enforcement motion. Now
that you have determined that the market cap is good and that
the altcoin has the potential to make you 3x - 5x
your preliminary funding it's time to move on.

Once the white paper has been circulated, the corporate
will get a sense of whether there's investor interest in the
challenge proposed, with the corporate then addressing concerns and addressing dangers raised by could be buyers to achieve a
ultimate business mannequin and a final version of the white paper.
An ICO is a way tasks can raise money over the web. So investing in the top cash
(bitcoin, litecoin, ethereum) is dangerous, however transferring cash into new ICO tokens (within the case of
KIN called KIN” or within the Case of Unikrn known as UnikoinGold) with the hope of appreciation and then (if all goes effectively) transferring again to ethereum's
ether and then to USD is… obviously much more risky.


Which means, within the fixed coin - fastened value fundraising, the
investors are supplied cash at pre-determined costs and with designated
number of coins, whereas, within the mounted coin - floating value occasion, the buyers are offered fastened
variety of coin by market-pushed costs (i.e. if the undertaking receives more funds then the prices supplied per
token are raised). Ethereum managed to boost a report sum of $18.four million in their ICO.
You may be assured you will have entry to your three instructors all through the course on-demand, as well as that we all come into this course as experts in the Bitcoin, Cryptocurrency and Blockchain discipline,
therefore can reply any questions you may have clearly.


Pre-Announcement: That is the marketing stage of a future venture by
way of sites frequented by cryptocurrency traders, with the creators of the challenge getting ready a white
paper, primarily an investor presentation outlining the details of the venture.
We have all seen or heard the sensationalized headlines about Preliminary
Coin Choices, or ICOs. Buyers may also have to be aware
that sure wallets could also be incompatible with the tokens and
are due to this fact not seen following buy and receipt.
ICO tokens usually only give you access to the platform or service the mission is developing, which might
take months or years to perform.

Numerous worldwide regulators have issued guidance on the application of
their securities and financial services laws on ICOs.
The DAO Report also addressed the secondary marketplace for DAO tokens to find out whether these marketplaces functioned
as an exchange topic to registration with the SEC.
Normally, in an Initial Coin Providing, the beginning-up
challenge a document presenting the service, product or answer concept, traits, added value, the
existing needs that may cover when finalized, the amount of money required, the quantity of virtual
foreign money that the investors will hold, the accepted digital or fiduciary currencies and the length of the ICO.


A potential buyer ought to carefully examine the company, its
product, and conduct ample due diligence themselves earlier than purchasing
tokens. Referred to as PlexCoins, PlexCorp allegedly used this
cryptocurrency to rip-off would-be traders hoping to cash in early on the corporate's growth, telling them every PlexCoin would yield a 1,354 p.c profit in less than 29 days,” in keeping with a press release from the SEC.
The Estonian Monetary Supervisory Authority (EFSA) is of opinion that tokens by way of
the choices talked about above, relying on their structure, is likely to be thought-about as securities in response to the definition set forth in the present Securities Market Act (SMA) in addition to in the Regulation of Obligations Act (LOA).


Some traders may draw back from ICOs as much as they draw back from crowdfunding efforts.
One of the first cryptocurrencies that was distributing the concept of ICO
(Preliminary Coin Providing) was Ripple. A typical ICO functions in a similar method
to that of an preliminary public offering (IPO).

ICO rated beneath 2.5, especially the ones rated 1, should be prevented and the tokens should be purchased only if
you actually know what you might be doing and really consider in this undertaking.

And eventually, stock exchanges and corporations listed
by IPO are closely regulated, whilst the exchanges on which ICOs are
launched are fairly the opposite.

Earlier this 12 months the SEC moved in on the "Wild West"
world of ICOs and regulate the business which has despatched the blockchain world reeling.

Within the crypto” world, this plan is referred to as
a white paper.” A successful ICO is usually supported by an in depth white paper that features,
at a minimal, specifics on the underlying technology, coin distribution, the price of the
token, the company's roadmap, and timeline of the undertaking.
ICOs will be in comparison with a less strict form of Initial Public Choices
(IPOs).

Mark Cuban-backed e-sports betting program Unikrn is raising money via an ICO, as is
Seattle startup Coinme , amongst many others. If
you happen to threw cash at the blockchain startup Tezos throughout its $232m
initial coin offering fundraising spherical in July, this is one thing you can study for future investments.
Initial coin choices usually last between just a few weeks and
a month. CyberMiles, the "Ethereum for e-commerce," publicizes an Preliminary Coin Offering aimed at decentralizing on-line marketplaces, democratizing e-commerce. http://elitek.nl/index.php/component/k2/itemlist/user/2674897
   1 / 1   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
7-8/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 7-8/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zasilacze UPS w układach zasilania urządzeń elektromedycznych
  • - Oszczędność kosztów dla przedsiębiorstwa przemysłowego na podstawie analizy faktur zakupowych za media energetyczne
Zobacz szczegóły
.steute Polska .steute Polska
steute jest międzynarodowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu oraz produkcji bezpiecznej, niezawodnej aparatury...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl