Artykuł sponsorowany

Przełomowa technologia SOCOMEC MASTERYS GREEN POWER 4.0

W pełni cyfrowe zasilacze UPS Masterys firmy Socomec zgodne z najnowszymi technologiami
 Zespół Socomec Polska  |  03.04.2018
SOCOMEC

Najnowsze zasilacze UPS słynącej z innowacji firmy Socomec łączą w sobie najbardziej interesujące aspekty sprawdzonej technologii Masterys UPS z inteligentnymi rozwiązaniami technicznymi, zapewniając niezrównane parametry pod względem niezawodności i poziomu obsługi.

W styczniu 2018 roku firma wprowadziła do oferty nowe, rewolucyjne rozwiązania MASTERYS GP4MASTERYS BC+, które stanowią: optymalne połączenie możliwości dostosowania, prostoty instalacji, sprawności działania, niezawodności, wydajności energetycznej oraz ograniczenia kosztów eksploatacyjnych i zapewniają wsparcie podczas cyfrowej transformacji.

Jakub Olichwier, Inżynier ds. Współpracy z Biurami Projektów i Technicznego Wsparcia Sprzedaży w firmie Socomec, wyjaśnia: „W pełni cyfrowe urządzenia Masterys czwartej generacji wywodzą się z rewolucji cyfrowej i są gotowe na wyzwania spod znaku Industry 4.0.”

Dowiedz się więcej o zasilaczach UPS firmy Socomec >>

Nowe inteligentne podejście

Dzięki zintegrowaniu inteligentnej technologii w infrastrukturze elektrycznej urządzenia Socomec Masterys umożliwiają użytkownikom ograniczenie zużycia energii, kosztów i poziomów emisji, a ponadto zwiększają wydajność rozplanowania zasobów.  

Jakub Olichwier wyjaśnia: „Instalacja i odbiór techniczny każdego zasilacza UPS ma fundamentalne znaczenie dla zapewnienia funkcjonalności i zoptymalizowanej wydajności systemu. Rozważając produkt z perspektywy naszych klientów oraz użytkowników końcowych, a także wykorzystując najnowsze rozwiązania cyfrowe i technologię rzeczywistości rozszerzonej, opracowaliśmy przełomowe podejście do sposobu instalacji zasilaczy UPS”.

Rzeczywistość rozszerzona: Rozpoznawanie zasilaczy UPS

E-WIRE — pierwsza na świecie aplikacja opracowana specjalnie w celu wsparcia instalacji zasilaczy UPS — upraszcza pracę instalatorów, pozwala zwiększyć niezawodność zasilania oraz pozwala mieć pewność, że zostaną przeprowadzone wszystkie niezbędne czynności związane z instalacją i oceną.

Wykorzystując technologię rzeczywistości rozszerzonej, aplikacja E-WIRE rozpoznaje zasilacz UPS do zainstalowania przy użyciu kamery smartfonu instalatora.  Następnie aplikacja automatycznie pobiera wszystkie informacje dotyczące tego zasilacza UPS, aby w pełni wspierać jego instalację.

Skonsultuj się ze specjalistami firmy SOCOMEC >>

Dzięki wyraźnym, wszechstronnym i szczegółowym instrukcjom instalacja jest szybka i bezbłędna — od pozycjonowania zasilacza UPS, aż po weryfikację ochrony elektrycznej, a nawet poprowadzenia kabli zasilacza UPS i baterii.

Po zakończeniu instalacji aplikacja E-WIRE poprosi instalatora o przeprowadzenie serii czynności kontrolnych i bilansów, w tym pomiarów elektrycznych. Następnie szczegółowy raport jest przesyłany do centrum serwisowego Socomec w celu sprawdzenia i zatwierdzenia oraz upoważnienia do przeprowadzenia odbioru technicznego.

Jakub Olichwier kontynuuje: „Nie sugerujemy instalacji „bez sterowników”, jednakże chcemy dostarczać inteligentne rozwiązania techniczne, aby całkowicie spełnić obietnice dotyczące naszych produktów oraz wspierać naszych klientów i użytkowników końcowych w trakcie procesu instalacji. Dzięki wprowadzeniu inteligentnych technologii do dzisiejszych ekosystemów elektrycznych możemy zapewnić prostszą i bezpieczniejszą obsługę, która gwarantuje prawidłową i niezawodną instalację przy jednoczesnej oszczędności czasu i kosztów.  Jest to prawdziwie inteligentne podejście, które zapewnia całkowity spokój naszym klientom i użytkownikom końcowym”.

Certyfikaty Socomec

Certyfikowana najwyższa niezawodność

Niezawodność jest kluczowym parametrem każdego rozwiązania UPS przeznaczonego do ochrony i  zarządzania ciągłością działań i usług.

Współczynnik MTBF urządzeń MASTERYS przekracza standardy rynkowe, a firma Socomec oficjalnie deklaruje dane MTBF.

Zaprojektowana swobodaSocomec

Rozwiązania MASTERYS, stanowiące część kompleksowej oferty firmy Socomec, zostały zaprojektowane z myślą o możliwości dostosowania do każdego budżetu, z uwzględnieniem konieczności przeróbek istniejących instalacji. Ponadto ciągłe i zaawansowane sieciowe monitorowanie parametrów zasilaczy UPS firmy Socomec umożliwia wdrożenie usług konserwacji predykcyjnej, prewencyjnej i korekcyjnej, które pozwalają wykrywać nieprawidłowości i zapobiegać potencjalnym usterkom.

Konstrukcja urządzeń MASTERYS pozwala przyspieszyć procedury naprawy: czas przywracania sprawności jest 5-krotnie krótszy niż w jakichkolwiek starszych monolitycznych zasilaczach UPS.

Jakub Olichwier podsumowuje: „Aby zachować sprawność, komponenty infrastruktury elektrycznej powinny przekraczać nasze oczekiwania, zapewniając bezprecedensową wydajność i możliwość sprawnej integracji z istniejącą architekturą przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności i elastyczności, która pozwoli stawić czoło nieznanym przyszłym wymaganiom”.

 

Socomec

Socomec Socomec Polska Sp. z o.o.
ul. Salsy 2,
02-823 Warszawa, Poland
tel. 22 825 73 60
www.socomec.com
www.socomec.pl


(socomec, MASTERYS GREEN POWER 4.0, cyfrowe zasilacze UPS, zasilacze ups, E-WIRE)

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
4/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 4/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zasady i kryteria doboru wyłączników różnicowoprądowych do selektywnej współpracy
  • - Projekt instalacji piorunochronnej budynku hali produkcyjnej
Zobacz szczegóły
MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic
Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym,...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl