Artykuł sponsorowany

Uziemienia na pokolenia – System uziemienia aktywnego EASY SYSTEM

 Easy System  |  19.01.2017
EASY SYSTEM

Technologia uziemień EASY SYSTEM powstała na bazie trzydziestoletniego doświadczenia w budowie instalacji uziemiających, jako nieortodoksyjne rozwiązanie wyzwań stojących przed inwestorami, projektantami, wykonawcami i użytkownikami tej niezbędnej części każdej infrastruktury elektroenergetycznej.

Część elektryczna tego typu rozwiązania w całości wykonana jest z miedzi i co najmniej przez wiele dziesięcioleci będzie w stanie rozładowywać każde prądy udarowe o praktycznie stałej wymaganej wartości.  

Obudowa stalowa podlegająca stopniowej korozji tuż po pogrążeniu zapewnia stabilną wartość rezystancji uziemienia podczas jego eksploatacji.

System uziemienia aktywnego EASY SYSTEM po przejściu wszelkich niezbędnych badań uzyskał certyfikację Biura Badawczego ds. Jakości SEP, jak i został zapisany w standardach technicznych największych zakładów dystrybucji energii elektrycznej w Polsce.

Technologia EASY pozwala zbudować bezpieczną instalację wewnątrz słupa kratowego. Taka budowa ma swoje zalety na terenach rolnych objętych zabiegami spulchniania głęboszem na głębokości ≈1m także w miastach i na terenach przemysłowych, gdzie eliminuje możliwość uszkodzenia infrastruktury niezinwentaryzowanej.

 Badania laboratoryjne i poligonowe wykazały iż ta sama instalacja o identycznej konfiguracji i wartości rezystancji w tym samym miejscu i czasie emitowała napięcia rażenia około 4-krotnie mniejsze od instalacji opartej na klasycznych uziomach pionowych, dzięki zastosowaniu technologii LIMITED VOLTAGE.

Katalog wraz z poradnikiem projektanta dostępny jest do pobrania >>

 

Szczegółowe informacje na temat systemu uziemienia aktywnego EASY SYSTEM można znaleźć na stronie internetowej www.uziemienie.pl

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
9/2017

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 9/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Jakość zasilania odbiorców - aktualny stan w polskich sieciach elektroenergetycznych
  • - Analiza perspektyw rozwoju klastrów energetycznych w Polsce
Zobacz szczegóły
Valena Allure – ikona designu

Valena Allure – ikona designu

Valena Allure to nowa seria osprzętu firmy Legrand, łącząca wysmakowaną awangardę i nowoczesność. Wyróżniający ją kształt ramek oraz paleta różnorodnych...
Brother Polska Sp. z o.o. Brother Polska Sp. z o.o.
      Jedyne na rynku właściwości !!! Drukarki...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl