Artykuł sponsorowany

Uziemienia na pokolenia – System uziemienia aktywnego EASY SYSTEM

 Easy System  |  19.01.2017
EASY SYSTEM

Technologia uziemień EASY SYSTEM powstała na bazie trzydziestoletniego doświadczenia w budowie instalacji uziemiających, jako nieortodoksyjne rozwiązanie wyzwań stojących przed inwestorami, projektantami, wykonawcami i użytkownikami tej niezbędnej części każdej infrastruktury elektroenergetycznej.

Część elektryczna tego typu rozwiązania w całości wykonana jest z miedzi i co najmniej przez wiele dziesięcioleci będzie w stanie rozładowywać każde prądy udarowe o praktycznie stałej wymaganej wartości.  

Obudowa stalowa podlegająca stopniowej korozji tuż po pogrążeniu zapewnia stabilną wartość rezystancji uziemienia podczas jego eksploatacji.

System uziemienia aktywnego EASY SYSTEM po przejściu wszelkich niezbędnych badań uzyskał certyfikację Biura Badawczego ds. Jakości SEP, jak i został zapisany w standardach technicznych największych zakładów dystrybucji energii elektrycznej w Polsce.

Technologia EASY pozwala zbudować bezpieczną instalację wewnątrz słupa kratowego. Taka budowa ma swoje zalety na terenach rolnych objętych zabiegami spulchniania głęboszem na głębokości ≈1m także w miastach i na terenach przemysłowych, gdzie eliminuje możliwość uszkodzenia infrastruktury niezinwentaryzowanej.

 Badania laboratoryjne i poligonowe wykazały iż ta sama instalacja o identycznej konfiguracji i wartości rezystancji w tym samym miejscu i czasie emitowała napięcia rażenia około 4-krotnie mniejsze od instalacji opartej na klasycznych uziomach pionowych, dzięki zastosowaniu technologii LIMITED VOLTAGE.

Katalog wraz z poradnikiem projektanta dostępny jest do pobrania >>

 

Szczegółowe informacje na temat systemu uziemienia aktywnego EASY SYSTEM można znaleźć na stronie internetowej www.uziemienie.pl

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
12/2017

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 12/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Straty mocy w układach wyposażonych w filtry aktywne
  • - Krajowe uwarunkowania efektywności energetycznej
Zobacz szczegóły
Absolutne enkodery magnetyczne  do montażu i integracji w napędach o dużej wydajności

Absolutne enkodery magnetyczne do montażu i integracji w napędach o dużej wydajności

Nowoczesne systemy napędowe i pozycjonowania wymagają zastosowania rozwiązania zapewniającego absolutne wykrywanie w czasie rzeczywistym bieżącej pozycji wałka lub...
Cantoni Motor S.A. Cantoni Motor S.A.
Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl