Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

Skorzystaj z zimowej promocji Flir Systems!

 FLIR System  |  25.11.2019

Złóż zamówienie do 9 grudnia i zapłać do 40% mniej za wybrane produkty Flir Systems!


 

 

 

 

FLIR E53


Profesjonalna kamera termowizyjna do badań w energetyce. Temperatura maksymalna badanych obiektów do +650 st.C. Wykrywa różnice temperatur 0,04 st.C. Rejestruje film radiometryczny do analizy po klatkowej. Wspaniała funkcja konturowania MSX.

19000,00 PLN netto 17400,00 PLN netto

FLIR E4


Wytrzymała kamera dla elektryka. Doskonała do małych wąskich rozdzielni. Szybka i niezawodna. Pracuje w trudnych warunkach. Bada do 250 st.C i wykrywa różnice temperatur 0,15 st.C.

4300,00 PLN netto 3800,00 PLN netto

FLIR C3


Kieszonkowa, lekka kamera do natychmiastowej analizy w rozdzielniach. Wkładasz do kieszeni i masz narzędzie dziś niezastąpione. Mierzy temperaturę do 150 st.C i wykrywa różnice 0,1 st.C. Dotykowy ekran i lampa LED.

2575,00 PLN netto 2150,00 PLN netto

FLIR CM174 i CM275

 

Mierniki cęgowe z kamerą termowizyjną. VDC; VAC do 1000 V (1,0%+5d), ADC 600A (2,0%+5d), True RMS (CM174), rozwarcie cęgów do 35 mm, lampa LED.

CM174 2160,00 PLN netto 1300,00 PLN netto

CM275 3880,00 PLN netto 2595,00 PLN netto

FLIR CM46


Miernik cęgowy z Accu-Tip. Pomiar VDC, VAC, AC/DC VFD 600 V (1,0%+5d). AC do 400A (1,8%+5d) 50-100Hz oraz (2,0%+5d) 100-400Hz. Pomiar wartości szczytowych. Bezdotykowy detektor napięcia. Pomiar temperatury do 400 st.C (1,0%+1°C).

924,00 PLN netto 740,00 PLN netto

FLIR DM285


Multimetr cyfrowy z kamerą termowizyjną 160-120 do 150 st.C. True RMS. VDC do 1000V±(0.09% + 2d), VAC do 1000V ±(1,0% + 3d). AC/DC VFD, AC/DC w trybie LoZ, VAC mV. Rezystancja. Częstotliwość. Pamięć wyników 10 zestawów (po 40 000 odczytów) i 100obrazów. Bezdotykowy detektor. Bluetooth / METERLiNK.

3050,00 PLN netto 2595,00 PLN netto

FLIR DM64


Multimetr cyfrowy z pomiarem temperatury do 400 st.C. True RMS. VDC, 600V ±(0,2% +2d), VAC 600,0V ±(2,0% + 3d) 45-400Hz. Pomiar AC/DC VFD 600,0V, ±(1,0%+3d) dla 10-100Hz. AC/DC w trybie LoZ. VAC w mV 600,0mV ±(2,0% + 3d) 500-800Hz. Rezystancja. Pojemność. Częstotliwość. Przechowywanie danych. Pomiar względny do wartości referencyjnej, odniesienia. Bezdotykowy detektor napięcia.

680,00 PLN netto 550,00 PLN netto

FLIR VP52


Podwójny system informacji o wykrytym napięciu – wibracje i czerwone światło LED. Wykrywanie napięcia w systemach elektrycznych w dużych obiektach przemysłowych i mieszkalnych instalacjach niskonapięciowych, a także systemach zlokalizowanych za przeszkodami (przy użyciu trybu wysokiej czułości).

107,00 PLN netto 86,00 PLN netto

FLIR VT8-600


Tester napięcia, prądu i ciągłości obwodu. AAC i AVC do 100A ±(2,5%+5d), VAC do 600v ±(1,5%+2d), VDC do 600V ±(1,0%+2d), Rezystancja do 60,00MΩ ±(1,5%+5d), ciągłość obwodu 600,0Ω. Pojemność 60,00 mF. Bezdotykowy detektor napięcia.

555,00 PLN netto 415,00 PLN netto

FLIR MR176


Miernik wilgotności z kamerą termowizyjną. Pomiar z sondą i bezstykowy. Oblicza prężność pary, wilgotność względną, temperaturę, GPP, punkt rosy. Głębokość pomiaru zależna od materiału do19mm. Pomiar wilgotności względnej 10%-90% (±2.5%). Oblicza prężność pary, wilgotność względną, temperaturę, GPP, punkt rosy.

4360,00 PLN netto 3700,00 PLN netto

[flir, flir systems, promocja, kamera termowizyjna, termowizja, rozdzielnice]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Jakie wybrać kable, przewody i osprzęt kablowy!

kable i przewody - przewodnik

Rozporządzenia CPR, dotyczące kabli i przewodów elektrycznych w zakresie reakcji na ogień. Została przedstawiona klasyfikacja materiałów budowlanych w zakresie reakcji na ogień oraz... czytam więcej »

 


Kamery termowizyjne nawet 40% taniej!

Promocja na kamery termowizyjne FLIR

Tylko do 9 grudnia możesz kupić kamery termowizyjne do prac elektrycznych i energetycznych w dużo niższych cenach... sprawdź za ile »

 


System zasilania gwarantowanego - jaki wybrać?

Rodzaje zasilania

Współczesne urządzenia elektryczne i elektroniczne spełniają ogrom funkcji, których oczekują ich użytkownicy. Są znakomitą pomocą w życiu i pracy, jednak wymagają zadbania o jeden aspekt – niezawodną, łatwo... czytam dalej »

 


Jaki silnik elektryczny wybrać? »

silnik elektryczny

W działaniu wielu maszyn i urządzeń technicznych wymagany jest ruch postępowy lub postępowo-zwrotny. Zazwyczaj ruch ten wytwarzają (...) czytam więcej »

 


Łączniki elektroinstalacyjne - rodzaje i sposób działania?

Oświetlenie zewnętrzne LED - dobór i zastosowanie»

Ranki łączniki gniazdka oswietlenie zewnętrzen LED
W każdej standardowej instalacji elektrycznej w budynku występują gniazda wtyczkowe oraz łączniki. Ich budowa oraz sposób zamocowania zależą od miejsca zainstalowania oraz metody wykonania (...) czytam więcej » Wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego ze źródłami LED przynosi przede wszystkim poprawę efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego. Oświetlenie LED posiada również (...) czytam dalej »

 


Przyrządy kontrolne i pomiarowe - zobacz niezawodne rozwiązania»

narzedzia pomiarowe dla elektryka Miernik napięcia, ciągłości i kolejności faz są zaprojekotwane do testowania napięcia, fazy, polaryzacji, kolejności faz i półprzewodników. Cyfrowy multimetr oraz cyfrowy miernik cęgowy oferują idealne rozwiązania dla wszystkich wymagań i możliwych zastosowań. Mierniki wykorzystują standardowe (...) czytam dalej »


Zobacz jakie oprawy zaprezentowano na Energetab 2019  »

Wiele nowych produktów od najlepszych w branży marek »

Samochody elektryczne i  mobilne stacje elektronika
Oświetlenie awaryjne ma zapewnić bezpieczne opuszczenie zajmowanych przestrzeni podczas awarii zasilania opraw oświetlenia podstawowego. Niejednokrotnie zanik oświetlenia podstawowego nie jest spowodowany zwykłą awarią zasilania czy wyłączeniem(...) czytam więcej » Poznaj pierwszy w branży przewodnik elektroniczny po złączach. Internetowe narzędzie referencyjne ułatwiające dobór złączy. (...) chcę zobaczyć »

 


Odpowiednie oświetlenie - prawidłowy dobór oświetlenia w projekcie »

projekt oświetlenia Są takie miejsca w domu, o których nie myśli się w pierwszej kolejności. Zostawia się je na później, dopiero wtedy, gdy zadba się o ważniejsze pomieszczenia. Tak jest często (...) czytam dalej »

 


Jak zapewnić bezprzerwowe zasilanie gwarantowane? »

Kolektor słoneczny – urządzenie do konwersji energii promieniowania słonecznego na ciepło »

zasilanie gwarantowane panele słoneczne
Co rusz znaczenie tego problemu uświadamiają nam przechodzące nad naszym krajem orkany i wichury oraz widmo blackoutu, wynikające z pojawiającego się latem ogromnego zapotrzebowania na ... czytam więcej » Udział energii słonecznej w Polsce jest bardzo niski i według urzędu statystycznego, pozyskanie energii z promieniowania słonecznego w porównaniu do innych źródeł odnawialnych w 2017 roku wyniósł niecałe 1%.... czytam dalej »

Szafy energetyczne, sterowniczne, rozdzielcze - dlaczego nie wiesz co wybrać? »

szafy rozdzielcze i sterownicze Zgrupowanie urządzeń elektroenergetycznych wraz z szynami zbiorczymi, połączeniami elektrycznymi, elementami izolacyjnymi i osłonami, służący do rozdziału energii elektrycznej i łączenia oraz ... czytam dalej »


Bezprzewodowa automatyka domowa - i możesz sterować wszystkim w domu »

Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami !

Automatyka domowa - sterowaniem ze smatfona Projektowanie listew - oprogramowanie
Nowoczesny smartdom powinien być gotów na każde życzenie. Dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej dają Ci zdalną kontrolę nad funkcjami Twojego domu - oświetleniem, roletami, ogrzewaniem ... czytam więcej » Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami oraz profesjonalnego opisywania oznaczników do złączek szynowych, przewodów, kabli, urządzeń i instalacji. Oprogramowanie dostępne jest bezpłatnie na stronie www ... chcę poznać »

Małe, średnie i duże systemy sterowania »

Sterowniki plc Jeszcze kilka lat temu sterowniki PLC „tylko” wspierały pracowników przy wykonywaniu monotonnych zadań i zwiększaniu szybkości produkcji. Aktualnie każda produkcja ... czytam dalej »


Złącza silnoprądowe - czy silikon sobie poradzi?

Złącza silnopradowe Czy możemy zastosować elastyczne przewody silikonowe i czy są one odporne na uszkodzenie i wysokie temperatury? Przykładowo dla przekroju kabla 240 mm2 ... chcę obejrzeć »


Może Cię to zainteresuje ▼

Wyświetlacz cyfrowy - jaki wybrać?

Technologie robotyczne zgodne z koncepcją Industry 4.0 » »

wyświetlacze cyfrowe robotyka i automatyka
Współpracujący z dowolnym nadajnikiem sygnału w standardzie 4-20 mA. Urządzenia nie wymagające dodatkowego zasilania. Do obszaru zastosowań ... czytam więcej » Nowoczesne urządzenia mechaniczne nic nie znaczyłyby bez ukrytej w nich elektroniki, dizęki której ... czytam dalej »


Odczyty cyfrowe - przyrządy przeznaczone do wyświetlania położenia »

czytniki cyfrowe Współpracują z przetwornikami przemieszczeń liniowych (liniały) i kątowych (enkodery). Wykonywane są w różnych wersjach dostosowanych do (...) czytam dalej »


1-fazowe liczniki energii elektrycznej - widziałeś to?!

Inteligentny system dystrybucji mocy »

Liczniki energii jakie wybrać moc
Wymagania stawiane licznikom energii elektrycznej zawarte są w normach oraz przepisach (...) czytam dalej » Uniwersalne zastosowanie, w pojedynczych szafach sterowniczych, jak też w kompletnych systemach... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
11/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Instalacje elektryczne na terenie imprez plenerowych – błędy oraz wymagania
  • - Ochrona przed pożarem z wykorzystaniem wyłączników różnicowoprądowych
Zobacz szczegóły
COMEX S.A. COMEX S.A.
O firmie COMEX S.A. od początku swojej działalności, tj. od 1987 zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie zasilania...

Ciekawe strony

Elektryk na Fixly.pl

EPS System - agregaty prądotwórcze

Producent oświetlenia

Ciekawa Architektura

Instalacje

Literatura fachowa

Rekuperacja

Termomodernizacja

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl