Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

Szkolenia dla elektryków i elektroinstalatorów w ramach targów ELEKTROTECHNIKA, TELETECHNIKA i ŚWIATŁO 2018

patronat medialny elektro.info
 Redakcja  |  14.12.2017
mat. prasowe / pixabay.com

Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego oraz Agencja SOMA serdecznie zapraszają osoby odpowiedzialne za projektowanie oraz nadzór prac w zakresie instalacji elektrycznych, energetycznych i teletechnicznych, jak również wyższą kadrę dozoru technicznego w zakładach produkcyjnych do udziału w kilkunastu szkoleniach organizowanych w Warszawie w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2018 r.

Szkolenia odbędą się w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14) i obejmują swoim zakresem następującą problematykę:

  • instalacje elektryczne i teletechniczne oraz sieci komputerowe;
  • wykonywania kontroli instalacji odbiorczych i kontroli okresowych;
  • bezpieczeństwo pożarowe budynków;
  • oświetlenie;
  • charakterystyki energetyczne i efektywność energetyczna;
  • prawo budowlane;
  • prawa patentowe.

Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udział w szkoleniach jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać na stronie: https://elektrotechnika2018-konferencje.registration-form.online/.

O uczestnictwie decyduje kolejność rejestracji. Jedna osoba może uczestniczyć w jednym szkoleniu danego dnia.

Zobacz także: ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 2016

Szkolenia odbędą się w ramach XVI Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018, Wystawy TELETECHNIKA 2018 i XXVI Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2018 w dniach 31 stycznia - 2 lutego.

Szczegóły dotyczące wydarzeń dostępne są na stronach: www.elektroinstalacje.pl, www.tele-technika.com, www.lightfair.pl.

Uczestnicy szkoleń mają zapewniony bezpłatny wstęp na teren targowy, gdzie będzie można się zapoznać z ofertą ponad 500 wystawców.

Identyfikator uczestnika zostanie wysłany na adres e-mail podany przy rejestracji - należy go mieć ze sobą wraz z potwierdzeniem uczestnictwa.

Źródło: materiały organizatora.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Zdobądź certyfikat i uprawnienia » Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu kwalifikacyjnego Grupa 1 – Elektroenergetyczna, Kategoria E i D

Kurs kwalifikacyjny Grupa 1 elektroenergetyczna Po zakończeniu szkolenia odbędzie się praktyczny test egzaminacyjny. Uczestnik, który pozytywnie zaliczy test oraz zda pozytywnie egzamin kwalifikacyjny przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną, otrzymuje imienne świadectwo upoważniające go do samodzielnego wykonywania pomiarów elektrycznych(...) czytam dalej »


Normy na urządzenia zasilające a ups-y kompensacyjne »
Upsy kompensacyjne

Wymagania dotyczące jakości dostarczanej energii poza zakresem zmian napięcia i częstotliwości sprowadzają (...) czytam dalej »


Ładowarka samochodów elektrycznych w domowym garażu »

Zalety i funkcje ładowarek podtynkowych »

ładowarka samochodu elektrycznego ładowarki podtynkowe
Najwyższe standardy produkcji zapewniają możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz, a jego obudowa odporna jest na wszelkie warunki atmosferyczne.... czytam dalej » Już nie musisz szukać wolnego przewodu, ponieważ punkt ładowania znajduje się zawsze w tym samym miejscu i jest gotowy do naładowania Twojego (...) czytam dalej »

Zalety modułowych rozdzielnic nn »
rozdzielnice modułowe

Rozdzielnice niskonapięciowe (rozdzielnice nn) są elementami złożonymi z jednego lub kilku aparatów niskiego napięcia, które współpracują z urządzeniami sterowniczymi, sygnalizacyjnymi oraz pomiarowymi. Dodatkowo służą do łączenia... czytaj dalej »


Czy naprawdę warto? - Nowa seria ograniczników przepięć » Jak diagnozować urządzenia elektryczne za pomocą termowizji »
Ograniczniki przepięć Pomiar za pomocą termowizji
Szeregowe połączenie iskierników w stosunku do warystora powoduje, że ograniczniki typu 1, 2 w czasie normalnej pracy (…) czytaj dalej »
Kamera termowizyjna jest urządzeniem służącym do bezkontaktowego zobrazowania rozkładu temperatury na obserwowanej powierzchni na podstawie pomiaru (...) czytam dalej»

Jakie wybrać agregaty prądotwórcze »
Agregaty prądotwórcze - jakie wybrać

Niezawodne zasilanie i rozdział energii elektrycznej, doświadczona obsługa techniczna to... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
4/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 4/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zasady i kryteria doboru wyłączników różnicowoprądowych do selektywnej współpracy
  • - Projekt instalacji piorunochronnej budynku hali produkcyjnej
Zobacz szczegóły
MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic
Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym,...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl