Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

Szkolenia dla elektryków i elektroinstalatorów w ramach targów ELEKTROTECHNIKA, TELETECHNIKA i ŚWIATŁO 2018

patronat medialny elektro.info
 Redakcja  |  14.12.2017
mat. prasowe / pixabay.com

Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego oraz Agencja SOMA serdecznie zapraszają osoby odpowiedzialne za projektowanie oraz nadzór prac w zakresie instalacji elektrycznych, energetycznych i teletechnicznych, jak również wyższą kadrę dozoru technicznego w zakładach produkcyjnych do udziału w kilkunastu szkoleniach organizowanych w Warszawie w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2018 r.

Szkolenia odbędą się w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14) i obejmują swoim zakresem następującą problematykę:

  • instalacje elektryczne i teletechniczne oraz sieci komputerowe;
  • wykonywania kontroli instalacji odbiorczych i kontroli okresowych;
  • bezpieczeństwo pożarowe budynków;
  • oświetlenie;
  • charakterystyki energetyczne i efektywność energetyczna;
  • prawo budowlane;
  • prawa patentowe.

Dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udział w szkoleniach jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać na stronie: https://elektrotechnika2018-konferencje.registration-form.online/.

O uczestnictwie decyduje kolejność rejestracji. Jedna osoba może uczestniczyć w jednym szkoleniu danego dnia.

Zobacz także: ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 2016

Szkolenia odbędą się w ramach XVI Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018, Wystawy TELETECHNIKA 2018 i XXVI Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2018 w dniach 31 stycznia - 2 lutego.

Szczegóły dotyczące wydarzeń dostępne są na stronach: www.elektroinstalacje.pl, www.tele-technika.com, www.lightfair.pl.

Uczestnicy szkoleń mają zapewniony bezpłatny wstęp na teren targowy, gdzie będzie można się zapoznać z ofertą ponad 500 wystawców.

Identyfikator uczestnika zostanie wysłany na adres e-mail podany przy rejestracji - należy go mieć ze sobą wraz z potwierdzeniem uczestnictwa.

Źródło: materiały organizatora.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Nowy wspornik do mocowania przewodów ochrony odgromowej?

Wspornik odgromowy W obudowie wykonanej z wysokiej jakości polietylenu kryje się betonowy rdzeń. Szczelnie zamknięta konstrukcja chroni go przed niekorzystnym wpływem czynników pogodowych i erozją(...) czytam dalej »


Elektryku, sprawdź, co zyskasz dołączając do Programu »

Badania kabli wysokiego napięcia - zobacz video »

Punkty same trafiają na Twoje konto, a Ty wygrywasz nagrody i uzyskujesz dostęp do wartościowych szkoleń. czytam dalej » Wiele firm zajmujących się budową linii kablowych nie posiada sprzętu do wykonania badań odbiorczych i badań po-naprawczych. Powód jest prosty...(...) czytam dalej »

Zalania i uszkodzenia instalacji - zobacz, jak im zapobiegać »

Często elementy automatyki muszą pracować w niekorzystnych warunkach, gdzie może dojść do ich zalania lub uszkodzenia. Nie inaczej jest z elementami bezpieczeństwa, które chronią ludzkie życie. Dlatego może warto byłoby zadbać o te elementy tak, aby do tych awarii nie dochodziło? czytam dalej »


Jak sprawdzić gdzie mogą nastąpić awarie w urządzeniach elektrycznych»

Zintegrowane usługi materiałowe dla instalatorów »

Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Produkty dla elektryków
Wykrycie elementu przegrzanego i prawidłowa klasyfikacja zagrożenia w zależności od obciążenia prądowego i przyrostu temperatury – to typowe zadania ... czytam dalej » Usługi materiałowe dla instalatorów  - poznaj zalety tego rozwiązania, zawsze masz dostęp do najnowszych jakościowo produktów i materiałów, możesz proponować swoim klientom konkurencyjne ceny, (...) czytam dalej »

Darmowy ebook “Sterowniki PLC, enkodery, pulpity sterownicze”»
ebook Sterowniki PLC i enkodery

Każdy nowo powstały obiekt nie może istnieć bez punktów rozdzielczych, które w związku z rozwojem (...) czytam dalej »


Sondy pomiarowe - jakie wybrać?

Prąd budowlany, czyli skąd czerpać energię elektryczną na czas budowy domu»

Sondy pomiarowe Staubli Prąd budowlany - skąd czerpać?
Na jakie parametry zwrócić uwagę i jak dokonywać pomiaru... czytam dalej » W trakcie budowy domu lub innej inwestycji wiele prac nie da się wykonać bez dostępu do energii elektrycznej (...) czytam dalej »

Szynoprzewody - zalety i opłacalność ich stosowania »
Szynoprzewody zalety i wady

System prawny w prawodawstwie polskim porządkuje ważność aktów prawnych w następujący sposób: konstytucja, ratyfikowane umowy... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
6/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 6/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zasilacze UPS w układach zasilania urządzeń elektromedycznych
  • - Oszczędność kosztów dla przedsiębiorstwa przemysłowego na podstawie analizy faktur zakupowych za media energetyczne
Zobacz szczegóły
Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Instalacja elektryczna znajduje się w każdym budynku i jest częścią układu niskiego napięcia. Powinna być wykonana z niezwykłą starannością oraz dokładnością. Co...
ELEKTROMETAL ELEKTROMETAL
PRODUKCJA - DYSTRYBUCJA - SERWIS przeciwwybuchowych i przemysłowych opraw oświetleniowych przeciwwybuchowych puszek rozgałęźnych,...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl