Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

ENERGETAB i „elektro.info” – od 15 lat razem!

patronat medialny elektro.info
 Redakcja  |  15.09.2016
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
arch. red.

15 lat istnienia „elektro.info” to także 15 lat energicznej współpracy redakcji z organizatorem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - ZIAD Bielsko-Biała SA. Z okazji naszej szczególnej rocznicy, otrzymaliśmy od Zarządu Targów pamiątkowy prezent, będący również wyrazem uznania za owocną współpracę.

Magazyn specjalistów branży elektroenergetycznej „elektro.info” powstał 15 lat temu, szybko zdobywając status szanowanego tytułu - przyczynił się do tego zespół redakcyjny, z cenionym w branży elektroenergetycznej redaktorem naczelnym Julianem Wiatrem, oraz stali współpracownicy, autorzy eksperckich artykułów, projektów i analiz poświęconych bieżącej problematyce, nowym technologiom, kierunkom rozwoju elektryki i energetyki, bezpieczeństwu pracy elektroinstalatorów. Merytoryczna „wysoka półka” magazynu sprawiła, iż znalazł on uznanie nie tylko w społeczności fachowców, projektantów czy naukowców, ale również organizatorów wydarzeń targowych.

Zobacz także: IV odsłona Vademecum elektro.info - premiera na targach ENERGETAB!

Jednym z nich był i jest niezmiennie od 15 lat ZIAD Bielsko-Biała SA - organizator Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - największej w Europie imprezy dedykowanej temu sektorowi przemysłu i gospodarki. Innymi słowy: 15 lat „elektro.info” to także 15 lat bardzo udanej współpracy między ZIAD Bielsko-Biała a redakcją naszego magazynu. Początkowo oparta na patronacie merytorycznym, owa współpraca ewoluowała i owocowała kolejnymi projektami.

Pojawił się opracowywany dla zwiedzających „Przewodnik po Targach ENERGETAB”, zawierający listę wystawców oraz plan stoisk. Następnie redakcja rozpoczęła współpracę z targami w redagowaniu „Informatora Targowego” - targowego dziennika, który relacjonuje gościom ENERGETABU najważniejsze wydarzenia, prezentuje komentarze zwiedzających, wystawiających się firm, laureatów konkursów, stanowiąc również źródło informacji dla tych, którzy nie znają Bielska-Białej, a chcieliby skorzystać z bankomatu, apteki, pierwszej pomocy czy wezwać taksówkę.

Przeczytaj również: Kilka słów o targach ENERGETAB 2016 - komentarze wystawców

W tym roku, redakcję „elektro.info”, obecną na targach ENERGETAB na stoisku K-15, spotkał szczególny zaszczyt. Odwiedzili nas: Ryszard Migdalski - Dyrektor ds. Targów i Szkoleń ZIAD Bielsko-Biała SA, i Agata Eckert z Biura Targów ENERGETAB, odpowiadająca za promocję i działania z mediami, z którą to dwójką blisko współpracujemy tworząc wydawnictwa targowe. Otrzymaliśmy od nich piękne kwiaty oraz pamiątkową tabliczkę z następującą dedykacją: „Z okazji 15-lecia elektro.info z podziękowaniem za wieloletnią współpracę i życzeniami sukcesów - Targi ENERGETAB 2016". Prezent z dumą eksponowaliśmy na naszym stoisku, jako że jest on potwierdzeniem naszego sukcesu jako specjalistycznego tytułu patronującego medialnie najważniejszej w Polsce imprezie branży elektroenergetycznej.

- Współpraca ZIAD Bielsko-Biała SA i "elektro.info" to doskonały przykład spotkania dwójki pasjonatów, których oprócz profesjonalizmu charakteryzuje oddane działanie z sercem. Tam, gdzie zwykle nazywamy tego typu relację „mówieniem wspólnym językiem”, w tym wypadku możemy powiedzieć o ciągłym przepływie pozytywnej energii czy też „potencjale energetycznym", z którego satysfakcję czerpią obie strony. Jest nam niezmiernie miło, iż Zarząd ZIAD Bielsko-Biała SA, organizator tak prestiżowych targów, jakimi jest ENERGETAB, pamiętał o szczególnej dla nas rocznicy elektro.info. My również dziękujemy za naszą wieloletnią współpracę i nie możemy się już doczekać kolejnej edycji ENERGETABU - mówi Anna Kuziemska, sekretarz redakcji i kierownik grupy produktów „elektro.info”.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Zdobądź certyfikat i uprawnienia » Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu kwalifikacyjnego Grupa 1 – Elektroenergetyczna, Kategoria E i D

Kurs kwalifikacyjny Grupa 1 elektroenergetyczna Po zakończeniu szkolenia odbędzie się praktyczny test egzaminacyjny. Uczestnik, który pozytywnie zaliczy test oraz zda pozytywnie egzamin kwalifikacyjny przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną, otrzymuje imienne świadectwo upoważniające go do samodzielnego wykonywania pomiarów elektrycznych(...) czytam dalej »


Normy na urządzenia zasilające a ups-y kompensacyjne »
Upsy kompensacyjne

Wymagania dotyczące jakości dostarczanej energii poza zakresem zmian napięcia i częstotliwości sprowadzają (...) czytam dalej »


Ładowarka samochodów elektrycznych w domowym garażu »

Zalety i funkcje ładowarek podtynkowych »

ładowarka samochodu elektrycznego ładowarki podtynkowe
Najwyższe standardy produkcji zapewniają możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz, a jego obudowa odporna jest na wszelkie warunki atmosferyczne.... czytam dalej » Już nie musisz szukać wolnego przewodu, ponieważ punkt ładowania znajduje się zawsze w tym samym miejscu i jest gotowy do naładowania Twojego (...) czytam dalej »

Zalety modułowych rozdzielnic nn »
rozdzielnice modułowe

Rozdzielnice niskonapięciowe (rozdzielnice nn) są elementami złożonymi z jednego lub kilku aparatów niskiego napięcia, które współpracują z urządzeniami sterowniczymi, sygnalizacyjnymi oraz pomiarowymi. Dodatkowo służą do łączenia... czytaj dalej »


Czy naprawdę warto? - Nowa seria ograniczników przepięć » Jak diagnozować urządzenia elektryczne za pomocą termowizji »
Ograniczniki przepięć Pomiar za pomocą termowizji
Szeregowe połączenie iskierników w stosunku do warystora powoduje, że ograniczniki typu 1, 2 w czasie normalnej pracy (…) czytaj dalej »
Kamera termowizyjna jest urządzeniem służącym do bezkontaktowego zobrazowania rozkładu temperatury na obserwowanej powierzchni na podstawie pomiaru (...) czytam dalej»

Jakie wybrać agregaty prądotwórcze »
Agregaty prądotwórcze - jakie wybrać

Niezawodne zasilanie i rozdział energii elektrycznej, doświadczona obsługa techniczna to... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
4/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 4/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zasady i kryteria doboru wyłączników różnicowoprądowych do selektywnej współpracy
  • - Projekt instalacji piorunochronnej budynku hali produkcyjnej
Zobacz szczegóły
MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic MICROS sp.j. W. Kędra i J. Lic
Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym,...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl