Pełny numer elektro.info 9/2015 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

ENERGETAB i „elektro.info” – od 15 lat razem!

patronat medialny elektro.info
 Redakcja  |  15.09.2016
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
arch. red.

15 lat istnienia „elektro.info” to także 15 lat energicznej współpracy redakcji z organizatorem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - ZIAD Bielsko-Biała SA. Z okazji naszej szczególnej rocznicy, otrzymaliśmy od Zarządu Targów pamiątkowy prezent, będący również wyrazem uznania za owocną współpracę.

Magazyn specjalistów branży elektroenergetycznej „elektro.info” powstał 15 lat temu, szybko zdobywając status szanowanego tytułu - przyczynił się do tego zespół redakcyjny, z cenionym w branży elektroenergetycznej redaktorem naczelnym Julianem Wiatrem, oraz stali współpracownicy, autorzy eksperckich artykułów, projektów i analiz poświęconych bieżącej problematyce, nowym technologiom, kierunkom rozwoju elektryki i energetyki, bezpieczeństwu pracy elektroinstalatorów. Merytoryczna „wysoka półka” magazynu sprawiła, iż znalazł on uznanie nie tylko w społeczności fachowców, projektantów czy naukowców, ale również organizatorów wydarzeń targowych.

Zobacz także: IV odsłona Vademecum elektro.info - premiera na targach ENERGETAB!

Jednym z nich był i jest niezmiennie od 15 lat ZIAD Bielsko-Biała SA - organizator Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - największej w Europie imprezy dedykowanej temu sektorowi przemysłu i gospodarki. Innymi słowy: 15 lat „elektro.info” to także 15 lat bardzo udanej współpracy między ZIAD Bielsko-Biała a redakcją naszego magazynu. Początkowo oparta na patronacie merytorycznym, owa współpraca ewoluowała i owocowała kolejnymi projektami.

Pojawił się opracowywany dla zwiedzających „Przewodnik po Targach ENERGETAB”, zawierający listę wystawców oraz plan stoisk. Następnie redakcja rozpoczęła współpracę z targami w redagowaniu „Informatora Targowego” - targowego dziennika, który relacjonuje gościom ENERGETABU najważniejsze wydarzenia, prezentuje komentarze zwiedzających, wystawiających się firm, laureatów konkursów, stanowiąc również źródło informacji dla tych, którzy nie znają Bielska-Białej, a chcieliby skorzystać z bankomatu, apteki, pierwszej pomocy czy wezwać taksówkę.

Przeczytaj również: Kilka słów o targach ENERGETAB 2016 - komentarze wystawców

W tym roku, redakcję „elektro.info”, obecną na targach ENERGETAB na stoisku K-15, spotkał szczególny zaszczyt. Odwiedzili nas: Ryszard Migdalski - Dyrektor ds. Targów i Szkoleń ZIAD Bielsko-Biała SA, i Agata Eckert z Biura Targów ENERGETAB, odpowiadająca za promocję i działania z mediami, z którą to dwójką blisko współpracujemy tworząc wydawnictwa targowe. Otrzymaliśmy od nich piękne kwiaty oraz pamiątkową tabliczkę z następującą dedykacją: „Z okazji 15-lecia elektro.info z podziękowaniem za wieloletnią współpracę i życzeniami sukcesów - Targi ENERGETAB 2016". Prezent z dumą eksponowaliśmy na naszym stoisku, jako że jest on potwierdzeniem naszego sukcesu jako specjalistycznego tytułu patronującego medialnie najważniejszej w Polsce imprezie branży elektroenergetycznej.

- Współpraca ZIAD Bielsko-Biała SA i "elektro.info" to doskonały przykład spotkania dwójki pasjonatów, których oprócz profesjonalizmu charakteryzuje oddane działanie z sercem. Tam, gdzie zwykle nazywamy tego typu relację „mówieniem wspólnym językiem”, w tym wypadku możemy powiedzieć o ciągłym przepływie pozytywnej energii czy też „potencjale energetycznym", z którego satysfakcję czerpią obie strony. Jest nam niezmiernie miło, iż Zarząd ZIAD Bielsko-Biała SA, organizator tak prestiżowych targów, jakimi jest ENERGETAB, pamiętał o szczególnej dla nas rocznicy elektro.info. My również dziękujemy za naszą wieloletnią współpracę i nie możemy się już doczekać kolejnej edycji ENERGETABU - mówi Anna Kuziemska, sekretarz redakcji i kierownik grupy produktów „elektro.info”.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Zerwij z rozmazanymi etykietami - trwałe oznaczenia kabli i aparatur » »
Oznaczenie kabli i przewodów elektrycznych

Oznacznik powinien umożliwić identyfikację komponentów systemu i dostarczać informacje na temat instalacji przez wiele kolejnych lat (...) czytaj dalej »


Złącza do podłączenia silnika - przejrzyste i oszczędzające miejsce »

Jaki osprzęt instalacyjny do nowoczesnych wnętrz?

Jak podłączyć silnik elektryczny Jakie włączniki do nowoczesnych wnętrz
Oszczędność miejsca z jednej strony, przejrzystość i funkcjonalność z drugiej - takie są dziś wymagania... czytaj dalej » Świeże pomysły łączące wysmakowaną awangardę i nowoczesność charakteryzujący współczesne wnętrza... (...) czytaj dalej »

Jak skomunikować wszystkie urządzenia na obiekcie w jednej sieci?

komunikacja urządzeń w sieci W systemach energetyki i zasilania z roku na rok coraz więcej można znaleźć urządzeń mających interfejsy komunikacyjne...  czytaj dalej »


Czy Przemysł 4.0 zmieni cyfrowy świat » Poznaj rozwiązania zasilania światowej klasy »
Przemysł 4.0 - cyfrowy świat Jaki UPS do wrażliwych odbiorników
Cyfryzacja przemysłu oraz rynku elektroenergetycznego staje się faktem i wiele wskazuje na to, że (…) czytaj dalej »
Urządzenia zasilania bezprzerwowego są niezbędnym elementem układów zasilania wrażliwych odbiorów (...) czytaj dalej»

Zobacz produkty dedykowane energii odnawialnej »

energia odnawialna Świat potrzebuje energii odnawialnej, a NKT uważa, że przyjęcie swojej części odpowiedzialności to naturalny krok(...) czytaj dalej »


   
Nowoczesne systemy napędowe
i pozycjonowania wymagają zastosowania rozwiązania zapewniającego
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
12/2017

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 12/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Straty mocy w układach wyposażonych w filtry aktywne
  • - Krajowe uwarunkowania efektywności energetycznej
Zobacz szczegóły
Absolutne enkodery magnetyczne  do montażu i integracji w napędach o dużej wydajności

Absolutne enkodery magnetyczne do montażu i integracji w napędach o dużej wydajności

Nowoczesne systemy napędowe i pozycjonowania wymagają zastosowania rozwiązania zapewniającego absolutne wykrywanie w czasie rzeczywistym bieżącej pozycji wałka lub...
Cantoni Motor S.A. Cantoni Motor S.A.
Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl