Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

ENERGETAB i „elektro.info” – od 15 lat razem!

patronat medialny elektro.info
 Redakcja  |  15.09.2016
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
arch. red.

15 lat istnienia „elektro.info” to także 15 lat energicznej współpracy redakcji z organizatorem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - ZIAD Bielsko-Biała SA. Z okazji naszej szczególnej rocznicy, otrzymaliśmy od Zarządu Targów pamiątkowy prezent, będący również wyrazem uznania za owocną współpracę.

Magazyn specjalistów branży elektroenergetycznej „elektro.info” powstał 15 lat temu, szybko zdobywając status szanowanego tytułu - przyczynił się do tego zespół redakcyjny, z cenionym w branży elektroenergetycznej redaktorem naczelnym Julianem Wiatrem, oraz stali współpracownicy, autorzy eksperckich artykułów, projektów i analiz poświęconych bieżącej problematyce, nowym technologiom, kierunkom rozwoju elektryki i energetyki, bezpieczeństwu pracy elektroinstalatorów. Merytoryczna „wysoka półka” magazynu sprawiła, iż znalazł on uznanie nie tylko w społeczności fachowców, projektantów czy naukowców, ale również organizatorów wydarzeń targowych.

Zobacz także: IV odsłona Vademecum elektro.info - premiera na targach ENERGETAB!

Jednym z nich był i jest niezmiennie od 15 lat ZIAD Bielsko-Biała SA - organizator Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - największej w Europie imprezy dedykowanej temu sektorowi przemysłu i gospodarki. Innymi słowy: 15 lat „elektro.info” to także 15 lat bardzo udanej współpracy między ZIAD Bielsko-Biała a redakcją naszego magazynu. Początkowo oparta na patronacie merytorycznym, owa współpraca ewoluowała i owocowała kolejnymi projektami.

Pojawił się opracowywany dla zwiedzających „Przewodnik po Targach ENERGETAB”, zawierający listę wystawców oraz plan stoisk. Następnie redakcja rozpoczęła współpracę z targami w redagowaniu „Informatora Targowego” - targowego dziennika, który relacjonuje gościom ENERGETABU najważniejsze wydarzenia, prezentuje komentarze zwiedzających, wystawiających się firm, laureatów konkursów, stanowiąc również źródło informacji dla tych, którzy nie znają Bielska-Białej, a chcieliby skorzystać z bankomatu, apteki, pierwszej pomocy czy wezwać taksówkę.

Przeczytaj również: Kilka słów o targach ENERGETAB 2016 - komentarze wystawców

W tym roku, redakcję „elektro.info”, obecną na targach ENERGETAB na stoisku K-15, spotkał szczególny zaszczyt. Odwiedzili nas: Ryszard Migdalski - Dyrektor ds. Targów i Szkoleń ZIAD Bielsko-Biała SA, i Agata Eckert z Biura Targów ENERGETAB, odpowiadająca za promocję i działania z mediami, z którą to dwójką blisko współpracujemy tworząc wydawnictwa targowe. Otrzymaliśmy od nich piękne kwiaty oraz pamiątkową tabliczkę z następującą dedykacją: „Z okazji 15-lecia elektro.info z podziękowaniem za wieloletnią współpracę i życzeniami sukcesów - Targi ENERGETAB 2016". Prezent z dumą eksponowaliśmy na naszym stoisku, jako że jest on potwierdzeniem naszego sukcesu jako specjalistycznego tytułu patronującego medialnie najważniejszej w Polsce imprezie branży elektroenergetycznej.

- Współpraca ZIAD Bielsko-Biała SA i "elektro.info" to doskonały przykład spotkania dwójki pasjonatów, których oprócz profesjonalizmu charakteryzuje oddane działanie z sercem. Tam, gdzie zwykle nazywamy tego typu relację „mówieniem wspólnym językiem”, w tym wypadku możemy powiedzieć o ciągłym przepływie pozytywnej energii czy też „potencjale energetycznym", z którego satysfakcję czerpią obie strony. Jest nam niezmiernie miło, iż Zarząd ZIAD Bielsko-Biała SA, organizator tak prestiżowych targów, jakimi jest ENERGETAB, pamiętał o szczególnej dla nas rocznicy elektro.info. My również dziękujemy za naszą wieloletnią współpracę i nie możemy się już doczekać kolejnej edycji ENERGETABU - mówi Anna Kuziemska, sekretarz redakcji i kierownik grupy produktów „elektro.info”.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Jak czyścić i konserwować urządzenia elektryczne pod napięciem?

czyszczenie urządzeń pod napięciem Za pomocą kamery termowizyjnej możliwe jest bezdotykowe sprawdzenie instalacji elektrycznej przy pełnym obciążeniu. Dzięki temu można uniknąć poważnych awarii, nadmiernych strat energii i w najgorszym wypadku (...) czytam dalej »


Nowe wtykowe złącza silnoprądowe przystosowane do podłączania mobilnych zespołów prądotwórczych do rozdzielnic nn»

Systemy fotowoltaiczne. Jak zwiększyć efektywność energetyczną?

Złącza silnoprądowe wtykowe Rola miedzi w energetyce słonecznej
Wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury z kolorowymi oznaczeniami i znacznikami kodowymi uniemożliwiającymi błędne połączenie(...) czytam dalej » Sektor energii słonecznej umacnia się coraz bardziej. Według Solar Power Europe, w roku 2017 została zainstalowana globalnie większa moc energii fotowoltaicznej niż (...) czytam dalej »

Przeciwpożarowa kontrola instalacji elektrycznej »

Kamera termowizyjna przy badaniu sieci elektrycznej Za pomocą kamery termowizyjnej możliwe jest bezdotykowe sprawdzenie instalacji elektrycznej przy pełnym obciążeniu. Dzięki temu można uniknąć poważnych awarii, nadmiernych strat energii i w najgorszym wypadku (...) czytam dalej »


Miejskie stacje ładowania pojazdów elektrycznych - jakie mogą mieć funkcjonalności»

Licznik zużycia energii elektrycznej - na jakie parametry zwrócić uwagę?

miejska stacja ładowania Liczniki energii elektrycznej
Samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne. Jednak ich żywot jest uzależniony od stacji ładowania. Stacja ładowania to urządzenie elektryczne, które(...) czytam dalej » Rozwój technologii przemysłowych oraz rozwój budownictwa powodują coraz większe zapotrzebowanie na moc (...) czytam dalej »

Rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce »
Magazyny energi w polsce

Aparatura łączeniową i sterownicza dla automatyki przemysłowej, techniki medycznej oraz automatyki budynków... czytam dalej »


Co się stało z tymi kablami?»

Jakie bezpieczniki wybrać do projektu?

Plątanina kabli  jak sobie z nią poradzić Bezpieczniki siba
Wszelkie błędy popełnione na etapie projektowania, wykonawstwa i eksploatacji nawarstwiają się latami, stopniowo pro­wadząc do wydłużenia czasu poświęcanego na administrację systemu, zmniejszając pewność jego działania i tym samym zwiększając koszty ... czytam dalej » "Okazało się, że bezpiecznik przegrzał się, ponieważ zamontowano go w miejscu gdzie nie miał wystarczającego chłodzenia. Byliśmy w stanie znaleźć rozwiązanie tego problemu - także (...) czytam dalej»

Bezpłatne ebooki dla elektryków i nie tylko !
Ebooki dla elektryków i nie tylko

Darmowe ebooki i poradniki: projektowanie, budowa, osprzęt... (...) czytam dalej »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
9/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 9/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne urządzenia rozdzielcze zwiększające bezpieczeństwo pracy
  • - Projekt zasilania osiedla domków jednorodzinnych w energię elektryczną
Zobacz szczegóły
Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Instalacja elektryczna znajduje się w każdym budynku i jest częścią układu niskiego napięcia. Powinna być wykonana z niezwykłą starannością oraz dokładnością. Co...
Essentra Components Essentra Components
Essentra plc jest spółką notowaną w indeksie FTSE 250 i wiodącym międzynarodowym dostawcą specjalistycznych produktów i rozwiązań ....
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl