Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

ENERGETAB i „elektro.info” – od 15 lat razem!

patronat medialny elektro.info
 Redakcja  |  15.09.2016
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
Ryszard Migdalski (ZIAD BB SA), Anna Kuziemska (elektro.info), Agata Eckert (ZIAD BB SA) i Karol Kuczyński (elektro.info).
arch. red.

15 lat istnienia „elektro.info” to także 15 lat energicznej współpracy redakcji z organizatorem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - ZIAD Bielsko-Biała SA. Z okazji naszej szczególnej rocznicy, otrzymaliśmy od Zarządu Targów pamiątkowy prezent, będący również wyrazem uznania za owocną współpracę.

Magazyn specjalistów branży elektroenergetycznej „elektro.info” powstał 15 lat temu, szybko zdobywając status szanowanego tytułu - przyczynił się do tego zespół redakcyjny, z cenionym w branży elektroenergetycznej redaktorem naczelnym Julianem Wiatrem, oraz stali współpracownicy, autorzy eksperckich artykułów, projektów i analiz poświęconych bieżącej problematyce, nowym technologiom, kierunkom rozwoju elektryki i energetyki, bezpieczeństwu pracy elektroinstalatorów. Merytoryczna „wysoka półka” magazynu sprawiła, iż znalazł on uznanie nie tylko w społeczności fachowców, projektantów czy naukowców, ale również organizatorów wydarzeń targowych.

Zobacz także: IV odsłona Vademecum elektro.info - premiera na targach ENERGETAB!

Jednym z nich był i jest niezmiennie od 15 lat ZIAD Bielsko-Biała SA - organizator Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB - największej w Europie imprezy dedykowanej temu sektorowi przemysłu i gospodarki. Innymi słowy: 15 lat „elektro.info” to także 15 lat bardzo udanej współpracy między ZIAD Bielsko-Biała a redakcją naszego magazynu. Początkowo oparta na patronacie merytorycznym, owa współpraca ewoluowała i owocowała kolejnymi projektami.

Pojawił się opracowywany dla zwiedzających „Przewodnik po Targach ENERGETAB”, zawierający listę wystawców oraz plan stoisk. Następnie redakcja rozpoczęła współpracę z targami w redagowaniu „Informatora Targowego” - targowego dziennika, który relacjonuje gościom ENERGETABU najważniejsze wydarzenia, prezentuje komentarze zwiedzających, wystawiających się firm, laureatów konkursów, stanowiąc również źródło informacji dla tych, którzy nie znają Bielska-Białej, a chcieliby skorzystać z bankomatu, apteki, pierwszej pomocy czy wezwać taksówkę.

Przeczytaj również: Kilka słów o targach ENERGETAB 2016 - komentarze wystawców

W tym roku, redakcję „elektro.info”, obecną na targach ENERGETAB na stoisku K-15, spotkał szczególny zaszczyt. Odwiedzili nas: Ryszard Migdalski - Dyrektor ds. Targów i Szkoleń ZIAD Bielsko-Biała SA, i Agata Eckert z Biura Targów ENERGETAB, odpowiadająca za promocję i działania z mediami, z którą to dwójką blisko współpracujemy tworząc wydawnictwa targowe. Otrzymaliśmy od nich piękne kwiaty oraz pamiątkową tabliczkę z następującą dedykacją: „Z okazji 15-lecia elektro.info z podziękowaniem za wieloletnią współpracę i życzeniami sukcesów - Targi ENERGETAB 2016". Prezent z dumą eksponowaliśmy na naszym stoisku, jako że jest on potwierdzeniem naszego sukcesu jako specjalistycznego tytułu patronującego medialnie najważniejszej w Polsce imprezie branży elektroenergetycznej.

- Współpraca ZIAD Bielsko-Biała SA i "elektro.info" to doskonały przykład spotkania dwójki pasjonatów, których oprócz profesjonalizmu charakteryzuje oddane działanie z sercem. Tam, gdzie zwykle nazywamy tego typu relację „mówieniem wspólnym językiem”, w tym wypadku możemy powiedzieć o ciągłym przepływie pozytywnej energii czy też „potencjale energetycznym", z którego satysfakcję czerpią obie strony. Jest nam niezmiernie miło, iż Zarząd ZIAD Bielsko-Biała SA, organizator tak prestiżowych targów, jakimi jest ENERGETAB, pamiętał o szczególnej dla nas rocznicy elektro.info. My również dziękujemy za naszą wieloletnią współpracę i nie możemy się już doczekać kolejnej edycji ENERGETABU - mówi Anna Kuziemska, sekretarz redakcji i kierownik grupy produktów „elektro.info”.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Nowy wspornik do mocowania przewodów ochrony odgromowej?

Wspornik odgromowy W obudowie wykonanej z wysokiej jakości polietylenu kryje się betonowy rdzeń. Szczelnie zamknięta konstrukcja chroni go przed niekorzystnym wpływem czynników pogodowych i erozją(...) czytam dalej »


Elektryku, sprawdź, co zyskasz dołączając do Programu »

Badania kabli wysokiego napięcia - zobacz video »

Punkty same trafiają na Twoje konto, a Ty wygrywasz nagrody i uzyskujesz dostęp do wartościowych szkoleń. czytam dalej » Wiele firm zajmujących się budową linii kablowych nie posiada sprzętu do wykonania badań odbiorczych i badań po-naprawczych. Powód jest prosty...(...) czytam dalej »

Zalania i uszkodzenia instalacji - zobacz, jak im zapobiegać »

Często elementy automatyki muszą pracować w niekorzystnych warunkach, gdzie może dojść do ich zalania lub uszkodzenia. Nie inaczej jest z elementami bezpieczeństwa, które chronią ludzkie życie. Dlatego może warto byłoby zadbać o te elementy tak, aby do tych awarii nie dochodziło? czytam dalej »


Jak sprawdzić gdzie mogą nastąpić awarie w urządzeniach elektrycznych»

Zintegrowane usługi materiałowe dla instalatorów »

Diagnozowanie urządzeń elektrycznych Produkty dla elektryków
Wykrycie elementu przegrzanego i prawidłowa klasyfikacja zagrożenia w zależności od obciążenia prądowego i przyrostu temperatury – to typowe zadania ... czytam dalej » Usługi materiałowe dla instalatorów  - poznaj zalety tego rozwiązania, zawsze masz dostęp do najnowszych jakościowo produktów i materiałów, możesz proponować swoim klientom konkurencyjne ceny, (...) czytam dalej »

Darmowy ebook “Sterowniki PLC, enkodery, pulpity sterownicze”»
ebook Sterowniki PLC i enkodery

Każdy nowo powstały obiekt nie może istnieć bez punktów rozdzielczych, które w związku z rozwojem (...) czytam dalej »


Sondy pomiarowe - jakie wybrać?

Prąd budowlany, czyli skąd czerpać energię elektryczną na czas budowy domu»

Sondy pomiarowe Staubli Prąd budowlany - skąd czerpać?
Na jakie parametry zwrócić uwagę i jak dokonywać pomiaru... czytam dalej » W trakcie budowy domu lub innej inwestycji wiele prac nie da się wykonać bez dostępu do energii elektrycznej (...) czytam dalej »

Szynoprzewody - zalety i opłacalność ich stosowania »
Szynoprzewody zalety i wady

System prawny w prawodawstwie polskim porządkuje ważność aktów prawnych w następujący sposób: konstytucja, ratyfikowane umowy... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
6/2018

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 6/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zasilacze UPS w układach zasilania urządzeń elektromedycznych
  • - Oszczędność kosztów dla przedsiębiorstwa przemysłowego na podstawie analizy faktur zakupowych za media energetyczne
Zobacz szczegóły
Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Jak zwiększyć niezawodność instalacji elektrycznej?

Instalacja elektryczna znajduje się w każdym budynku i jest częścią układu niskiego napięcia. Powinna być wykonana z niezwykłą starannością oraz dokładnością. Co...
ELEKTROMETAL ELEKTROMETAL
PRODUKCJA - DYSTRYBUCJA - SERWIS przeciwwybuchowych i przemysłowych opraw oświetleniowych przeciwwybuchowych puszek rozgałęźnych,...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl