Pełny numer elektro.info 7-8/2017 tylko dla Ciebie [PDF]

wystarczy założyć konto w portalu elektro.info.pl

Narzędzia ręczne - praktyczny i pomysłowy prezent pod choinkę

 Redakcja  |  17.12.2014

Święta Bożego Narodzenia i gorączka kupowania prezentów dla siebie oraz bliskich trwa. Z tej okazji specjaliści ze sklepu internetowego ProfiTechnik zorganizowali akcję „Narzędzia pod choinkę”. W puli wyselekcjonowanych produktów można znaleźć gadżety  i zestawy narzędzi po obniżonych cenach. To propozycja dla pasjonatów majsterkowania, zmotoryzowanych i hobbystów. Świąteczna akcja potrwa do 31 grudnia.

Trudno jest co roku kupić oryginalny prezent. Gdy osoba, którą chcemy obdarować lubi majsterkowanie, naprawy, jej pasją są rowery, auta, modelarstwo, podróże czy dom i ogród - warto pomyśleć o podarunku oryginalnym i funkcjonalnym. Takim prezentem są narzędzia, które trafią w gust i wzbogacą domowy warsztat.

W ramach kampanii „Narzędzia pod choinkę” specjaliści ProfiTechnik przygotowali sprawdzone i docenione przez klientów propozycje narzędzi - prezentów pod choinkę. W wyselekcjonowanej świątecznej puli znajdują się nie tylko pojedyncze narzędzia, jak profesjonalny nóż ze składanym ostrzem, miarka z blokadą czy pas narzędziowy, ale również nowoczesne i trwałe zestawy wkrętaków, kluczy czy szczypiec.

Kilka opcji cenowych „na każdą kieszeń” w granicach 100, 200 i 300 zł zostało dostosowanych w zależności od przeznaczenia narzędzi i potrzeb użytkowników - od remontu i montażu, poprzez naprawy sprzętu sportowego, fotograficznego i zegarków, po majsterkowanie, precyzyjne modelarstwo i serwis aut. W akcji świątecznej można nabyć firmowe produkty Wera, Knipex, Heyco, Parat, Tajima czy Irega.

Nie zabraknie też wrażeń estetycznych. Narzędzia Wera są do kupienia w solidnych i eleganckich opakowaniach nadających się na prezent. Każdy, kto ceni wygodę pracy i nowoczesny wygląd narzędzi ucieszy się z takiego podarunku. Oznakowane specjalnym symbolem akcji świątecznej produkty będą dostępne po obniżonych cenach w sklepie www.profitechnik.pl do 31 grudnia. Do każdego zakupu w ramach akcji „Narzędzia pod choinkę” dołączona będzie niespodzianka gratis.

              

             

                      

 

Lista TOP 10 narzędziowych prezentów pod choinkę ProfiTechnik

Lista TOP 10 narzędziowych prezentów pod choinkę ProfiTechnik

1. Miara stalowa z blokadą Tajima "G-PLUS"
http://www.profitechnik.pl/produkt/miara-zwijana-stalowa-z-blokada-tajima-g-plus.html

2. Nóż uniwersalny Heyco
http://www.profitechnik.pl/produkt/noz-uniwersalny-z-ostrzem-do-przecinania-pasow-bezpieczenstwa-i-zbijakiem-do-szy.html

3. Pas narzędziowy Parat
http://www.profitechnik.pl/produkt/pas-monterski-pojedynczy.html

4. Zestaw narzędzi wkrętakowych Wera Kraftform Kompakt 44
http://www.profitechnik.pl/produkt/zestaw-rekojesc-10-koncowek-14-dl-89-mm-wera-kraftform-kompakt-44.html


5. Zestaw wkrętaków płaskich Wera Micro-Set/12 SB
http://www.profitechnik.pl/produkt/wkretaki-precyzyjne-plaskiephimbustorx-w-zestawie-12-cz-w-etui-wera-micro-set12-.html

6. Zestaw 3 szczypiec Knipex "Elektro Set"
http://www.profitechnik.pl/produkt/zestaw-3-szczypiec-izolowane-rekojesci-dwukomponentowe-knipex-elektro-set-00-20.html

7. Zestaw szczypiec Knipex "Power Set
http://www.profitechnik.pl/produkt/zestaw-3-szczypiec-wzmacnianych-rekojesci-pcw-knipex-power-set-00-20-10.html

8. Zestaw Wera Tool-Check Plus
http://www.profitechnik.pl/produkt/bity-groty-i-nasadki-14-z-pokretlem-grzechotkowym-i-uchwytem-rapidaptor-oraz-rek.html

9. Klucze nasadowe "Zyklop Speed" Wera
http://www.profitechnik.pl/produkt/bity-groty-i-nasadki-14-z-pokretlem-grzechotkowym-i-uchwytem-rapidaptor-oraz-rek.html

10. Klucze nasadowe "Zyklop Metal Switch" Wera
http://www.profitechnik.pl/produkt/klucze-nasadowe-10-19-mm-12-zestaw-28-cz-z-grzechotka-zyklop-metal-switch-wera-8.html

Tagi: 
profitechnik

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Zapisz się do Ligi Specjalistów i zdobywaj nagrody!

Liga Specjalistów 2.0

Jesteś profesjonalistą z branży elektrycznej lub teletechnicznej?
Jesteś uczniem lub studentem kierunku technicznego?
czytam dalej »

 


Kompleksowe inspekcje termowizyjne - gdzie szukać pomocy? »

Termowizja inspekcja

Przez ostatnie stulecie zbudowano wiele urządzeń pomiarowych w zakresie podczerwieni, ale największe możliwości i popularność zyskały rozwiązania... czytam dalej »

 


Jaki silnik elektryczny wybrać? »

silnik elektryczny

W działaniu wielu maszyn i urządzeń technicznych wymagany jest ruch postępowy lub postępowo-zwrotny. Zazwyczaj ruch ten wytwarzają (...) czytam więcej »

 


Łączniki elektroinstalacyjne - rodzaje i sposób działania?

Oświetlenie zewnętrzne LED - dobór i zastosowanie»

Ranki łączniki gniazdka oswietlenie zewnętrzen LED
W każdej standardowej instalacji elektrycznej w budynku występują gniazda wtyczkowe oraz łączniki. Ich budowa oraz sposób zamocowania zależą od miejsca zainstalowania oraz metody wykonania (...) czytam więcej » Wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego ze źródłami LED przynosi przede wszystkim poprawę efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego. Oświetlenie LED posiada również (...) czytam dalej »

 


Przyrządy kontrolne i pomiarowe - zobacz niezawodne rozwiązania»

narzedzia pomiarowe dla elektryka Miernik napięcia, ciągłości i kolejności faz są zaprojekotwane do testowania napięcia, fazy, polaryzacji, kolejności faz i półprzewodników. Cyfrowy multimetr oraz cyfrowy miernik cęgowy oferują idealne rozwiązania dla wszystkich wymagań i możliwych zastosowań. Mierniki wykorzystują standardowe (...) czytam dalej »


Zobacz jakie oprawy zaprezentowano na Energetab 2019  »

Wiele nowych produktów od najlepszych w branży marek »

Samochody elektryczne i  mobilne stacje elektronika
Oświetlenie awaryjne ma zapewnić bezpieczne opuszczenie zajmowanych przestrzeni podczas awarii zasilania opraw oświetlenia podstawowego. Niejednokrotnie zanik oświetlenia podstawowego nie jest spowodowany zwykłą awarią zasilania czy wyłączeniem(...) czytam więcej » Poznaj pierwszy w branży przewodnik elektroniczny po złączach. Internetowe narzędzie referencyjne ułatwiające dobór złączy. (...) chcę zobaczyć »

 


Odpowiednie oświetlenie - prawidłowy dobór oświetlenia w projekcie »

projekt oświetlenia Są takie miejsca w domu, o których nie myśli się w pierwszej kolejności. Zostawia się je na później, dopiero wtedy, gdy zadba się o ważniejsze pomieszczenia. Tak jest często (...) czytam dalej »

 


Jak zapewnić bezprzerwowe zasilanie gwarantowane? »

Kolektor słoneczny – urządzenie do konwersji energii promieniowania słonecznego na ciepło »

zasilanie gwarantowane panele słoneczne
Co rusz znaczenie tego problemu uświadamiają nam przechodzące nad naszym krajem orkany i wichury oraz widmo blackoutu, wynikające z pojawiającego się latem ogromnego zapotrzebowania na ... czytam więcej » Udział energii słonecznej w Polsce jest bardzo niski i według urzędu statystycznego, pozyskanie energii z promieniowania słonecznego w porównaniu do innych źródeł odnawialnych w 2017 roku wyniósł niecałe 1%.... czytam dalej »

Szafy energetyczne, sterowniczne, rozdzielcze - dlaczego nie wiesz co wybrać? »

szafy rozdzielcze i sterownicze Zgrupowanie urządzeń elektroenergetycznych wraz z szynami zbiorczymi, połączeniami elektrycznymi, elementami izolacyjnymi i osłonami, służący do rozdziału energii elektrycznej i łączenia oraz ... czytam dalej »


Bezprzewodowa automatyka domowa - i możesz sterować wszystkim w domu »

Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami !

Automatyka domowa - sterowaniem ze smatfona Projektowanie listew - oprogramowanie
Nowoczesny smartdom powinien być gotów na każde życzenie. Dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej dają Ci zdalną kontrolę nad funkcjami Twojego domu - oświetleniem, roletami, ogrzewaniem ... czytam więcej » Intuicyjne oprogramowanie do projektowania listew ze złączkami oraz profesjonalnego opisywania oznaczników do złączek szynowych, przewodów, kabli, urządzeń i instalacji. Oprogramowanie dostępne jest bezpłatnie na stronie www ... chcę poznać »

Małe, średnie i duże systemy sterowania »

Sterowniki plc Jeszcze kilka lat temu sterowniki PLC „tylko” wspierały pracowników przy wykonywaniu monotonnych zadań i zwiększaniu szybkości produkcji. Aktualnie każda produkcja ... czytam dalej »


Złącza silnoprądowe - czy silikon sobie poradzi?

Złącza silnopradowe Czy możemy zastosować elastyczne przewody silikonowe i czy są one odporne na uszkodzenie i wysokie temperatury? Przykładowo dla przekroju kabla 240 mm2 ... chcę obejrzeć »


Może Cię to zainteresuje ▼

Wyświetlacz cyfrowy - jaki wybrać?

Technologie robotyczne zgodne z koncepcją Industry 4.0 » »

wyświetlacze cyfrowe robotyka i automatyka
Współpracujący z dowolnym nadajnikiem sygnału w standardzie 4-20 mA. Urządzenia nie wymagające dodatkowego zasilania. Do obszaru zastosowań ... czytam więcej » Nowoczesne urządzenia mechaniczne nic nie znaczyłyby bez ukrytej w nich elektroniki, dizęki której ... czytam dalej »


Odczyty cyfrowe - przyrządy przeznaczone do wyświetlania położenia »

czytniki cyfrowe Współpracują z przetwornikami przemieszczeń liniowych (liniały) i kątowych (enkodery). Wykonywane są w różnych wersjach dostosowanych do (...) czytam dalej »


1-fazowe liczniki energii elektrycznej - widziałeś to?!

Inteligentny system dystrybucji mocy »

Liczniki energii jakie wybrać moc
Wymagania stawiane licznikom energii elektrycznej zawarte są w normach oraz przepisach (...) czytam dalej » Uniwersalne zastosowanie, w pojedynczych szafach sterowniczych, jak też w kompletnych systemach... czytam dalej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »
10/2019

AKTUALNY NUMER:

elektro.info 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Projekt zasilania pompowni pożarowej
  • - Przekładniki niekonwencjonalne wykorzystywane w automatyce elektroenergetycznej
Zobacz szczegóły
COMEX S.A. COMEX S.A.
O firmie COMEX S.A. od początku swojej działalności, tj. od 1987 zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie zasilania...

Ciekawe strony

Elektryk na Fixly.pl

EPS System - agregaty prądotwórcze

Producent oświetlenia

Ciekawa Architektura

Instalacje

Literatura fachowa

Rekuperacja

Termomodernizacja

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl